Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   PDA  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Теніс
31.01.2011  09:47

Долгополов підтвердив, що може змінити громадянство

Чвертьфіналіст Australian Open українець Олександр Долгополов може змінити громадянство і виступати за збірну Росії з тенісу.

Про це тенісист розповів в інтерв`ю "Спорт-Экспресс в Украине", коментуючи слова Шаміля Тарпіщева, котрий не виключив можливості виступу Олександра за російську збірну.

"На жаль, у нас починають ворушитися тільки тоді, коли є ризик когось втратити. На даний момент нічого конкретного сказати не можу. Є два варіанти. Звичайно, хотілося б захищати кольори своєї країни. Однак теніс - це не політичний вид спорту, як, наприклад, футбол. Тут ти вибираєш те, що краще для тебе, де більше перспектив.

Навіть якщо взяти спонсорство, то там (в Росії - Чемпіон) зовсім інші гроші, можливості. Звичайно, в Україні це теж деякою мірою є, але в Росії можливостей і перспектив куди більше. Але знову ж, питання йде не в тому, щоб побільше заробити. Просто в нас не хочуть робити практично нічого", - сказав Долгополов.

Юрко _ 01.02.2011 16:51
Ну і вали з Богом... Татусько ні копійки певно не заплатив за оренду кортів для тренування свого синочка, але нє федерація нічого для мене не зробила, всім своїм успіхом завдячує лише батькам, аякже. Ну плювати тобі на Україну, то і вали звідси, але ж нашо плювати в душу всім тим батькам, які віддають останню копійку, лиш би дитина грала в теніс?
Марк Крас _ 01.02.2011 11:22
Якщо ти перейдеш грати за збірну Папуа Нової Гвінеї тобі слова ніхто не скаже, а як за вшиву Московію, то розірвуть. От і думай, політичний це вид спорту чи неполітичний!
Сергій _ 01.02.2011 09:16
Український шахіст Карякін теж казав, що прийняття громадянства Росії йому допоможе досягати більших результатів, але щось їх не видно. Український боксер-професіонал Дмитренко пробував виступати і за Росію і за Німеччину, сподіваючись на більші гроші звідти, однак фінал його кар'єри відомий...
Шариков _ 01.02.2011 09:15
Да, люди, как люди. Квартирный вопрос только их испортил. Цитата известная. Ничего не меняется. Нравится чужая кваритра - вперед и с песней. Только -только набрал болельщиков, тут же ищет других. НГе факт, что найдет.
Ростик _ 01.02.2011 08:18
Я розумію людей, які від безвиході подаються удалекі і не дуже країни, щоб заробити на шмат хліба. але тому засранцю на хліб наче вистарчає, але вроджене жлобство виявляєтьс в бажанні змінити країнуі виступати (за кого ???!!!!!!!) за москалів. Хай валить на..й!!!!!!!!!!!!
Читай також

 

©2000-2017, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: mrkopiy@gmail.com