Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   PDA  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Теніс
Останнє в розділі
13.03.2011  11:32

Долгополов каже, що буде грати за збірну України, але пізніше

Перша ракетка України Олександр Долгополов хоче виступати  за збірну України, але зробить це лише після зміни керівництва Федерації тенісу України.

Про це Долгополов-молодший заявив у листі, який надійшов на адресу сайта.

 "Поки в нашій федерації працюватимуть люди, які мають до тенісу абсолютно посереднє відношення, що думають лише про те, як отримати вигоду в грошах, іміджі або ще в чомусь, теніс так і залишиться другорядним і не розвиненим видом спорту, які б гравці у нас не були.

Залишається лише сказати, що за цих людей я не гратиму ні за яких умов. А щоб ніхто не засумнівався в моєму бажанні грати за країну, скажу, що за згодою Сергія Стаховського, я з величезним задоволенням готовий представляти Україну на командному чемпіонаті світу в Дюссельдорфі, який пройде на грунті напередодні Ролан Гарроса.

І як тільки у мене буде можливість зробити теніс в цій країні краще і популярніше, я нею обов'язково скористаюся. На жаль, не цього року, але сподіваюся, що цей момент вже близький", - заявив Долгополов.
 
Раніше повідомлялося, що Долгополов відмовився грати за збірну України, оскільки йому відмовилися платити 225 тисяч доларів і підписувати з ним контракт.

доктор _ 14.03.2011 22:49
Саша прав и его легко понять: он не хочет иметь дело с людьми, которые устроили против него всю эту грязь. Ведь если он будет играть за Украину, то ему придется общаться именно с этими людьми, а не со страной. Удивительно, что не все это понимают. Саня, я с тобой! Удачи тебе в турнирах! И надеюсь тебя еще увидеть в майке сборной Украины.
Lena _ 13.03.2011 15:00
Судя по комментариям, у нас в стране полно гнилых людей, которые путают чиновников (за которых же сами голосуют на выборах) - и страну, Родину. А Саша запутался в показаниях. Или его держат за дурака те, кто дает такие советы, или он нас воспринимает за идиотов.
мимо проходил _ 13.03.2011 13:31
Matikoma а что ты за ипаный патриёт такой? судя по транслиту любишь родину ты дааалеко из-за ее пределов;)
ХМ _ 13.03.2011 12:49
Хтось з вас працював на державних мужів і керівників таких як в нашому тенісі??? Думаю що ні а я займався лишень не тенісом а спринтом так ось федереції плювати на спорцменів які представляють Україну. Тому він правий в певній мірі. А патріотизм зникає коли до тебе ставляться як до ганчірки
Cергій _ 13.03.2011 12:33
От біда з цими зірками - то їм тапці тиснуть, то яйця заважають...

 

©2000-2017, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: mrkopiy@gmail.com