Петра Квітова названа найкращою тенісисткою 2011

Сергей Шемшученко — 15 листопада 2011, 09:20

Чешка Петра Квітова, котра в минулому сезоні виграла Вімблдон, підсумковий турнір року та Кубок Федерації, була визнана кращою тенісисткою 2011 року.

Про це повідомляє "Спорт-Экспресс" із посиланням на офіційний сайт WTA.

У інших номінаціях перемогли наступні спортсменки:

найкраща пара року - чемпіонки Вімблдону-2011 чешки Квета Пешке і Катаріна Среботнік;

новачок року - фіналістка турнірів в Марбельї і Будапешті румунка Ірина-Камелія Біжу, що піднялася за рік з 214-го на 38-е місце в рейтингу і завершила сезон 40-й ракеткою світу;

повернення року - німкеня Сабіна Лісіцкі удостоїлася нагороди "Повернення року" (у сезоні-2011 перенесла серйозну травму голеностопа, але завоювала титули в Бірмінгемі і Далласі, дійшла до півфіналу Вімблдону і в підсумку розташувалася на 15-му рядку світовій класифікації);

"За службу гравцям". - італійка Франческа Скьявоне (приз вручається тенісистці, яка більше за інших підтримує своїх колег по цеху - через Раду гравців при WTA або іншими способами);

"Улюбленим гравцем" за підсумками голосування уболівальників стала полька Агнешка Радванська, "улюбленим дуетом" російсько-білоруська пара Вікторія Азаренко / Марія Кириленко, а переможницею в номінації "Прорив року" за версією любителів тенісу - Петра Квітова.

Турнір Porsche Tennis Grand Prix в Штутгарті був названий тенісистками кращим у категорії прем'єра, а серед змагань категорії був відзначений Міжнародний Abierto Mexicano Telcel в Акапулько, повідомляє офіційний сайт WTA.