Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   PDA  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Велоспорт
2 перегляди Версія для друку    Коментарі  [  ]
18.11.2008  12:10

Ярослав Попович: Команда Тарути - не мій рівень

Український велогонщик Ярослав Попович розповів про зміну команди, рівень велогрупи ІСД, Ленса Армстронга та свої задачі на сезон.

Ярослав Попович не виступить на "Тур де Франс". Фото АР

- Ярославе, чому закінчився ваша співпраця з бельгійською "Сайленс Лотто"?

- До 31 грудня я повинен був захищати кольори "Лотто", а потім мав право продовжити контракт ще на два роки. Але керівництво чомусь почало згадувати всі мої невдачі цього сезону. Мені запропонували нову співпрацю, але... урізавши зарплату. Тому ми і розійшлися.

- І як вам фінансові умови в новому колективі - "Астані"?

- Зароблятиму менше, ніж цього року, але більше, ніж міг заробляти, якби залишився в "Лотто". Але я радий новому дворічному контракту. Адже ця каша заварилася в період, коли всі велогрупи вже були укомплектовані.

- Пару років тому ви виступали з Ленсом Армстронгом за "Дискавері", тепер доля знову звела вас.

- І я щасливий. Знаю особистого тренера Армстронга. Розмовляв з ним по приводу Ленса кілька тижнів тому. Фахівець сказав, що той перебуває у чудовій фізичній формі. У марафонах Айронмен показав цілком пристойні результати. Як, втім, і в недавніх гонках на час. Взагалі ж, наставник Армстронга мені сказав, що Ленсу потрібно шість тижнів підготовки, після якої він може знову вигравати "Тур де Франс".

- А ви коли плануєте почати підготовку у новій велогрупі?

- У четвер приїду на три дні до Києва, у справах. Потім повернуся до Італії, де займатимуся індивідуально. Ну а разом з одноклубниками зустрінемося у грудні в Швейцарії, де розташований офіс "Астани".

Ярослав Попович: Армстронгу треба шість тижнів, щоб набрати форму. Фото sport.segodnya.ua
- Окрім Армстронга, в "Астані" виступає переможець "Тур де Франс-2007" Альберто Контадор. У такій компанії ви навряд чи можете розраховувати на роль лідера.

- Я про це не думаю. Головне моє завдання на сезон - допомогти Армстронгу на "Джиро д'Італія". На "Тур де Франс" навряд чи поїду.

- Славко, адже ви могли стати лідером українсько-італійської велогрупи ISD.

- По-перше, конкретних пропозицій не було. По-друге, це не той рівень. Мені потрібні команди Про-тура (ISD виступатиме в другому дивізіоні). Це як у футболі. Навряд чи Андрій Шевченко захотів би грати в Серії В або Воронін - у другій Бундеслізі.

sport.segodnya.ua

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua

Коментарі [ 7 ]
SanSan - 29.05.2009 10:47
Хорошо, что Попо не испортил нашу команду своим пофигизмом.
Вперед ИСД, к победам!!!
Passendgers - 01.01.2009 15:47
Когда он захочет в ИСД, а это произойдет очень скоро, он там на х... не нужен будет. Он свое лучшее уже показал выше не прыгнет. Да и чемпионом Украины он уже вряд ли станет. Одним словом ДРОВА.
ровер - 25.11.2008 20:09
Сам ти, мля, ВЕЛЕСЕПЕДИСТ, ку..ра, ти шо школи не ходив, мля?...
Stan - 18.11.2008 18:53
Дрогобич - 18.11.2008 14:36
П...р попивичнічого для рідних Дрогобичан-велесепедистів не незробив. Там де він навчався от уде який рік дах тиче, міг би дати копійку, але нах...

Людино, ТИ або не знаєш Славка, або не знаєш "Медик", або не читаєш інтернет, або Ти не з Дрогобича. ТОму Ти не маєш права так говорити.
11 - 18.11.2008 16:38
А чого він не поїде на Тур де Франс? Не беруть мабуть... Знову доводеться дивитись на Густова або Гривка, які будуть їхати у другій сотні... мля....
 

 

©2000-2017, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: mrkopiy@gmail.com