Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   PDA  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Велоспорт
3 перегляди Версія для друку    Коментарі  [  ]
01.04.2010  14:10 - Сергій Іванов, champion.com.ua

Орест Тичко: Українські велогонщики їхали на чемпіонат світу за свої кошти

Збірна України з велоспорту на треку другий рік поспіль повернулася з першості планети без нагород. А їхали у Данію наші спортсмени за власний кошт - автомобілями...

Євген Болібрух провів чемпіонат на гамбургерах. Фото sportclub-isd.com

Збірна України з велоспорту на треку другий рік поспіль повернулася з чемпіонату світу без жодної медалі, хоча раніше наші гонщики відзначалися як на першостях світу, так і на Олімпійських іграх.

Про причини спаду у вітчизняному велотреку кореспонденту "Чемпіона" розповів заслужений тренер України Орест Тичко, наставник одного з лідерів збірної Євгена Болібруха.

- Чому українці знову не потрапили на п'ятдестал пошани?

- Тут багато причин. Основна - це погане фінансування. Ми їхали на чемпіонат світу в Данію за свої кошти, і за свої кошти там проживали і харчувалися. Держкомспорт винен нам купу грошей. Ще ніколи за всю історію у нас не було такої кризи, такої ями.

Коли ми тренуємося на зборах в Криму, то ще можемо домовитися про те, щоб проживати там у борг. А за кордоном про це не домовишся.

- Скільки ж власних грошей пішло на цю поїздку?

- Збірна України добиралася в Копенгаген не літаком, а автомобілями. Так, мабуть, спортсмени жодної країни не добиралися, нормальні білі люди летіли літаком, але в нас на це бракує грошей. Уявляєте, їхали дві тисячі кілометрів через Польщу, Німеччину, потім паромом у Данію...

Поселилися ми в маленькому і найдешевшому готелі. Там деякі номери трохи більші, ніж купе у вагоні, навіть немає де сумки покласти.

Харчувалися ми, як я вже говорив, за свій рахунок. Євген Болібрух 11 днів харчувався майже самими гамбургерами. Чого ж тут дивуватися, що виступили невдало.

- Не секрет, що у сучасному велоспорті дуже велику роль відіграє фармакологія.

- Так, ми дуже поступаємося іноземним колегам за рівнем забезпеченя фармакологією. Спортсмен, який хоче досягти результату, повинен витрачати на фармакологію як мінімум 200 доларів на місяць. Порівнюючи з іншими збірними, це як небо і земля.

Ще одна причина - в Україні незадовільна інфраструктура. Функціонує лише один велотрек у Львові, та й він не в найкращому стані.

А інші країни світу пішли далеко вперед. У них будуються новітні велотреки, навіть у тому ж Мінську. А наприклад, у Нову Зеландію і Японію зараз запрошуються хороші тренери, і відповідно зростають результати.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua

Коментарі [ 4 ]
Саха - 08.04.2010 10:11
Наши чиновники просто воруют деньги и всё зачем им чтото строить и зарабатывать на этом если можно просто засчёт откатов купитьт себе квартиру и машину и в банк положить останеться.А люди спортсмены нахер надо если есть деньги.Спортсмены молодцы по розбитым дорогам города тренеруються
AGir - 04.04.2010 22:51
за киевский трек спасибо начальникам Киева, выделившим место для свечки над треком, а строители просто полотно трека использовали для хранения конструкций.
Голубченко, мерзавец, цинично заявлял, что трек сносить не будут, а "только демонтируют, сделают под ним подземный паркинг, а потом сверху построят новый современный трек". Лично слышал пресс-конференцию, так что с него за слова можно спросить.
Скоростной трамвай сколько лет строят? Киевлянам нужен именно трамвай, а они евро-накрытия над станциями городят. Это никогда не закончится! Будет как 27 трамваем, - зароют кучу бабок, а потом примут решение о ненужности трамвайной линии с Борщаговки.
SIMPSON - 01.04.2010 18:08
До Pinarello
А ви часом не Женя? В Лондоні на Pinarello не розсікали років 5-6 тому?
Pinarello - 01.04.2010 15:55
еще и киевский трек уничтожили скоты..
 
Читай також

 

©2000-2017, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: mrkopiy@gmail.com