Українці виграли велогонку у Москві, присвячену 70-річчя Дня перемоги

14.05.2015 20:02 469 0

Українські велогонщики Олександр Поливода з команди Kolss BDC-team та Андрій Хрипта з Kyiv Capital Racing тріумфували на традиційній міжнародній багатоденній велогонці "П'ять кілець Москви", присвяченій святкуванню 70-річчя Перемоги.

Вони стали найкращими у загальному заліку, йдеться у прес-релізі, який отримав Чемпіон.

Підсумкова класифікація:
1. Олександр Поливода (Україна, Kolss BDC-team)
2. Андрій Хрипта (Україна, Kyiv Capital Racing)
3. Андрєй Соломенніков (Росія, Русвело)

Гонка завершилася у суботу, 9 травня, четвертим етапом у Москві на Воробйових горах.

Хоча першим на дистанції 160 км став росіянин Матвєй Зубов, за підсумками всіх стартів найкращими були українські велогонщики.

Всього за п'ять днів змагань (пролог і 4 етапи) гонщики подолали 640 км дорогами російської столиці.

Українські велогонщики підкорили майже всі російські травневі велогонки. Переможцем міжнародної одноденної велогонки Кубок Москви став українець з Криму Сергій Лагкуті з команди KOLSS-BDC Team. Друге місце дісталося Денису Костюку.

Весь призовий фініш велогонки "Меморіал Олега Дьяченка" ряснів майками KOLSS-BDC Team і української збірної. Золото - у харків'янина Михайла Кононенка, срібло завоював вихованець чернігівського велоспорту Олександр Поливода, а бронза - у миколаївця Віталія Буца.

Також Кононенко виграв другий етап гонки, а його досягнення повторив партнер по команді Олександр Поливода. Йому підкорився 3-й етап.