Українці зайняли весь п'єдестал традиційної велогонки у Москві

07.05.2015 09:37 137 0

Українські велогонщики з команди KOLSS-BDC Team тріумфували у минулий вік-енд у Москві.

Спочатку, як уже повідомлялося, подіум підкорився українця на міжнародній одноденній велогонці Кубок Москви, де перше місце зайняв кримчанин Сергій Лагкуті, друге - за Денисом Костюком.

І буквально через два дні вже весь призовий фініш велогонки "Меморіал Олега Дьяченка" ряснів майками KOLSS-BDC Team, йдеться у прес-релізі, який отримав Чемпіон.

Золото у харків'янина Михайла Кононенка, срібло завоював вихованець чернігівського велоспорту Олександр Поливода, а бронза - у миколаївця Віталія Буца.

Лакгуті показав результат 3:31:42, а Костюк відстав від співвітчизника всього на 2 секунди.

У велогонці "Кубок Москви" взяли участь 144 спортсмени з України, Білорусії, Казахстану, Узбекистану, Молдови, Сербії, Латвії та Росії. Вони подолали 160 км у груповій гонці.

Лагкуті з перемогою у Москві у своєму Твіттері привітав і президент України Петро Порошенко.