Українці виграли всі види перегонів на традиційній велогонці у Києві

30.05.2016 16:24 414 0

Остання з велогонок серії  Race Horizon Park 2016 - Horizon Park Classic завершилася перемогою України.

У важкій боротьбі за подіум перше місце виборов Михайло Кононенко, велогонщик команди KOLSS-BDC TEAM, йдеться у прес-релізі, який отримав Чемпіон.

Друге у велогонщика з польської команди Wibatech Fuji Марека Руткевича, третім став спортсмен із проконтинентальної команди TEAM ROTH (Швейцарія) Андреа Паскуальон.

Участь у велогонці взяли 27 команд (16 іноземних і 11 українських).

А у дебютній міжнародній велогонці на час серед жінок VR Women ITT золото виборола Валерія Кононенко зі збірної України.

Два інших місця на подіумі посіли її колеги з команди - Тетяна Рябченко (срібло) та Ганна Соловей (бронза).

Пелотон у жінок був представлений 6 іноземними командами та 4 українськими.

Переможець отримав 1,5 тисячі євро. Також усі три переможці традиційно отримали від партнера велогонки швейцарські годинники найвищої якості.

Раніше українки підкорили увесь подіум дебютної жіночої велогонки у Києві.