Беломоіна перемогла на другому етапі Кубка світу в дисципліні маунтенбайк крос-кантрі

28.05.2017 17:36 735 0

Українка Яна Беломоіна виграла другий етап Кубка світу в дисципліні маунтенбайк крос-кантрі, який приймав німецький Альбштадт.

Яна постійно трималася в групі лідерів, особливо впевнено себе відчуваючи в підйомах.

На руку українці також зіграло падіння однієї з фавориток - чинної чемпіонки світу і переможниці першого етапу Кубка світу Анніки Лангвад.

На останньому колі Беломоіна боролася за перемогу з лідером рейтингу UCI Йоландою Нефф і дворазовою срібною призеркою Олімпійських ігор Маєю Влощавською.

На заключній горі українка їхала швидше своїх суперниць, що і стало вирішальним фактором її перемоги.

Беломоіна перетнула лінію фінішу першою, показавши час 1:38:25.16 секунд , Влощавська стала другою.

Нефф приїхала через 23 секунди після українки, посівши третє місце, пише Хsport.