Кубок України серед жінок здобула "Волинь". ВІДЕО

25.12.2011 18:10 583 0

"Континіум-Волинь-Університет" здобув Кубок України з волейболу-2011/12 серед жінок, обігравши у фіналі "Хімік".

Вирішальний поєдинок несподівано розпочався з нищівних атак волейболісток "Волині" - 3:8, 7:13. У господарів не вдавався прийом, що ще більше розв'язало руки лучанкам - 7:17. Завершився сет цілковитою капітуляцією южненців - 11:25.

Реваншувався "Хімік" вже на старті другої партії - 5:1. Гості дещо скоротили відрив у рахунку (11:9), але подача Степановської внесла у сценарій матчу свої корективи - 15:9. Підопічні Миколаєва зберігали зароблений ними гандикап аж до самого кінця (24:19).

Третя партія у таких битвах зазвичай стає ключовою. І всю її першу половину обидві команди відчайдушно билися за бажаний результат (8:9, 13:13, 16:16). Тим часом прийом волинянок у найневідповідніший момент дав пробоїну, внаслідок чого гравці "Хіміка" практично поклали партію собі в кишеню - 23:16.

У ці хвилини Богуслав Галицький, намагаючись хоч якось переломити хід матчу, випустив на заміну Юлію Деркач, якій судилося стати героїнею партії. Вона і забивала, і блокувала, і виконувала подачі навиліт. "Волині" вдалося зрівняти рахунок - 23:23. Потім був уже згаданий ейс і два постріли Ганни Довгополюк - 25:27.

Після такого фінішного спурту четверту партію контролювали вже лучанки - 7:9, 11:14, 14:18. Однак на подачу у складі господарів вирушила Степановська, яка "розвалила" прийом волинянок - 25:18.

Однак провал у четвертій партії анітрохи не позначився на діях лучанок на тай-брейку - 0:4, 3:9. Господарки пішли на відчайдушний штурм, героїчно відбиваючись на блоці від Молодцової. У вирішальні моменти зв'язуюча "Хіміка" Дар'я Озбек довірила ключові м'ячі Надії Кодолі. Цей хід господарів і визначив долю трофея. Надійний блок Туркули заробив для "Волині" матч-бол - 11:14. А сам кубок принесла для своєї команди Ганна Довгополюк - 12:15.

Вдруге поспіль "Хімік" на своєму майданчику поступається у вирішальному поєдинку Кубку України, пише sever-volley.at.ua.

Кубок України з волейболу

Жінки

Фінал Чотирьох

Фінал

25 грудня

"Хімік" (Южний) - "Континіум-Волинь-Університет" (Луцьк) 2:3 (11:25, 25:22, 25:27, 25:18, 12:15)

"Хімік": 1. Кальченко, 2. Кодола, 6. Шелухіна, 8. Захарчук, 10. Степановська (к), 15. Озбек, 14. Бібік (л)

Заміни: 9. Герасимова, 11. Пугачова, 13. Новгородченко, 16. Нечеталюк

Головний тренер - Євген Ніколаєв

"Волинь": 4. Політанська, 6. Довгополюк, 7. І. Молодцова (к), 9. Ю. Молодцова, 11. Степанюк, 13. Туркула, 12. Підгурська (л)

Заміни: 3. Поліщук, 1. Деркач