Українська правда
Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   PDA  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Волейбол
Останнє в розділі
29.01.2012  23:00

У жіночої збірної України зміниться тренер

Нещодавно у Южному відбулося засідання тренерської комісії, присвячене виступу жіночої збірної України на змаганнях 2011 року: під час засідання Володимир Бузаєв подав у відставку, а сам виступ визнаний незадовільним.

Як повідомляє прес-служба ФВУ, засідання відбулося за участю наставників команд жіночої суперліги, а також президента ФВУ Володимира Туровського.

Підсумком засідання стало висунення на пост головного тренера збірної наставника тернопільської "Галичанки-ТНЕУ" Андрія Романовича. Тепер його кандидатуру має затвердити виконком ФВУ, далі – вона повинна пройти відповідну процедуру у профільному Міністерстві.

William Hill Sports

Загрузка...

 

©2000-2012, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: ukrchampion@gmail.com, ukrchampion@i.ua
  
  
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook