Харківський Локомотив достроково оформив 15-й чемпіонський титул

18.04.2015 22:00 589 0

Харківський Локомотив виграв чергове волейбольне чемпіонство в Україні.

Зробили це "залізники" достроково - за три матчі до завершення чемпіонату, у Сумах, пісся третього фінального туру Суперліги України з волейболу серед чоловічих команд.

Волейболісти харківської Юракадемії у першому матчі дня з рахунком 3:0 обіграла команду ВК Вінниця. Вирішальним у цій зустрічі був третій сет, який юристи завершили на свою користь на "більше-менше".

У заключному матчі дня харківський Локомотив зустрічався з господарями майданчика - волейболістами сумського Хімпрому-СумДУ. Для дострокового оформлення чемпіонства підопічним Юрія Філіппова потрібно було виграти лише одне очко. Тобто навіть у разі поразки з рахунком 2:3 Локомотив однак ставав недосяжним для суперників.

Харків'яни швидко добилися перемоги у стартовому сеті. Але ось у другій партії зіткнулися з більш наполегливим опором з боку сумчан, й у підсумку виграли лише на "більше-менше". Але видно, що сумчани налаштувалися на протистояння з чемпіоном.

Наступні дві партії Хімпром-СумДу завершив на свою пользу - 25:20 і 25:18. У підсумку переможця у цьому матчі визначив тай-брейк, у якому більш вдало діяв Локомотив.

Узявши два очки у цьому матчі, харків'яни вже достроково стали чемпіонами країни. Але офіційно оформити чемпіонство Локомотиву потрібно буде у четвертому, вирішальному, турі чемпіонату України, який пройде у Харкові, на майданчику спорткомплексу Локомотив з 23-го по 25-е квітня.

Чемпіонат України-2014/15 з волейболу

Чоловіча Суперліга

1-4 місця

3-й тур

18 квітня

Юракадемія (Харків) - ВК Вінниця 3:0 (25:15, 25:19, 27:25)

Хімпром-СумДУ (Суми) - Локомотив (Харків) 2:3 (13:25, 25:27, 25:20, 25:18, 12:15)

Турнірне становище: Локомотив - 25 (9), Хімпром - 12 (9), Вінниця - 11 (9), Юракадемія - 6 (9).

Зазначимо, що Хімпром став срібним призером, Юракадемія - бронзовим.