Дефлімпійські збірні України з волейболу - срібні призери чемпіонату світу

20.07.2016 08:12 585 0

Жіноча та чоловіча дефлімпійські (з вадами слуху) збірні України з волейболу стали срібними призерами чемпіонаті світу, який проходив у Вашингтоні 6-15 липня.

Чоловіча збірна (головний тренер - Микола Грицюта) у груповому раунді впевнено перемогла всіх суперників - їх було сім, тому що африканські команди не доїхали.

Чвертьфінальний і півфінальний бар’єри також не стали проблемою. Бразильці були обіграні 3:0 (25:13, 25:14, 25:11).

А ось Туреччину, яку українці обіграли у груповому турнірі з рахунком 3:0, у фіналі здолати не змогли, хоча і вели упродовж матчу - 1:0 і 2:1. Збірна України - срібний призер змагань.

Жіноча збірна України (головний тренер - Леонід Косицький) у груповому турнірі програла лише американкам 0:3, а у решті матчів поступилися тільки у двох партіях - по одній Бразилії та Росії.

На шляху до фіналу наші волейболістки впевнено, з рахунком 3:0, взяли вгору над японками та над тою ж російською командою.

А ось реваншуватися у матчі з господарками у фінальному матчі не зуміли. У підсумку - срібні нагороди.