Юнацькі збірні України з волейболу "пролетіли" повз ЧЄ-2017

17.01.2017 16:47 593 0

Обидві юнацькі збірні України з волейболу не змогли подолати раунд відбору на континентальні чемпіонати 2017 року.

Більше шансів пробитися на континентальну першість мали підопічні Богуслава Галицького, інформує офіційний сайт Федерації волейболу України.

На турнірі у Ризі їм протистояли перший "номер" європейського рейтингу команда Сербії, господарки турніру латвійки та команда Чорногорії.

За великим рахунком, без путівки команда України залишилася у другий день турніру, коли без боротьби поступилася сербським дівчатам - 0:3 (18:25, 12:25, 8:25). До цього були втрачені очки і з командою Латвії - 3:2, вольова перемога, яка віддалила від фінального етапу.

В останній день змагань українки на класі переграли команду Чорногорії - 3:1 (26:24, 25:10, 24:26, 25:22). У підсумку команда Галицького у своїй групі стала другою, але залишилася за бортом фінального етапу.

Юнакам у відборі U-19 виграти жодного разу так і не вдалося. Група виявилася занадто складною. Італія та Німеччина наших земляків буквально "змели" з майданчика - 0:3, а команді Хорватії підопічні Юрія Дмітрієва поступилися на тай-брейку - 2:3.