Українські волейболісти-ветерани тріумфували на Masters Games-2017

29.04.2017 11:30 592 0

Українська команда Омега у віковій категорії 50+ стала переможцем найпрестижніших ветеранських змагань з волейболу.

Ігри майстрів для ветеранів - це те ж саме, що Олімпійські ігри для молодих, зазначає офіційний сайт Федерації волейболу України.

На Masters Games-2017, які проходили у новозеландському місті Окленд, від України були заявлені одразу дві команди Омега, відповідно у вікових категоріях 50+ та 70+.

Команда 50+ на шляху до фіналу впевнено перемогла у шести поєдинках поспіль, вигравши при цьому всі 12 партій.

У вирішальному матчі українці зустрілися із суперниками із Швейцарії. Першу партію наші співвітчизники "вигризли" - 28:26. Далі поступилися - 19:25. Потім знову успіх - 25:16. І знову невдача - 21:25. Тож довелося з’ясовувати стосунки на тай-брейку. І тут нерви в українців виявилися міцнішими - 15:11.

Дещо гірше вийшло у команди Омега вікової категорії 70+. До фіналу вона теж пробилася досить упевнено, проте там нав’язати серйозну боротьбу російській команді не вийшло - 10:25 і 11:25.