Чоловіча збірна України з волейболу з перемоги стартувала у Євролізі

10.06.2017 18:18 1108 0

У своєму першому матчі волейбольної Євроліги в Івано-Франківську чоловіча збірна України перемогла команду Ізраїля.

"Розімнялися" на старті Євроліги підопічні Угіса Крастіньша з рахунком 3:0, інформує офіційний сайт Федерації волейболу України.

Суперник у квартеті, з огляду на рейтинг, не найсильніший, але нерви українцям, особливо у першій партії, попсував.

Із перших м'ячів на майданчику тривала рівна гра, але після другого технічного тайм-ауту гостям вдався хороший ривок. Програвали - 16:18, але ізраїльські волейболісти зуміли вийти вперед - 21:18.

Тайм-аут від Крастіньша команді явно допоміг. І кінцівка партії залишилися за Україною - 25:22.

Другий сет українські волейболісти розпочали просто блискуче: в результаті легка перемога - 25:20.

За тим же сценарієм пройшла й остання партія. Українці пішли у відрив, і сумнівів у перемозі команди Угіса Крастіньша не виникло - 25:19.

Збірна України розпочала свої виступи у Євролізі з приємної перемоги.