1. Мл. Божовіч, 2. Павічевіч, 3. Баша, 5. Волков, 6. Кецоєвіч, 8. Йоветіч (14. Дам'яновіч, 43), 9. Вучініч, 15. Пековіч, 17. Зверотіч, 19. В. Божовіч (10. Делібашич, 62), 22. Касаліца (11. Бечірай, 75)

Запасні: 12. Блажич, 4. Ніколіч, 7. Вешовіч, 16. Ігумановіч, 18. Бакіч, 20. Кркотіч, 23. Бошковіч

12. П'ятов, 4. Тимощук, 7. Ярмоленко (16. Ковпак, 90+2), 8. Зозуля, 9. Гусєв, 10. Коноплянка, 14. Ротань (15. Безус, 90+1), 17. Федецький, 19. Гармаш (6. Кравченко, 69), 20. Ракицький, 22. Едмар

Запасні: 23. Худжамов, 2. Селін, 3. Хачеріді, 5. Гоменюк, 11. Селезньов, 13. Гречишкін, 18. Олійник, 21. Бутко

Головний тренер: Михайло Фоменко
Голи
0:1 - Гармаш (51), 0:2 - Коноплянка (77), 0:3 - Федецький (85), 0:4 - Безус (90+3)
Попередження і вилучення
Волков (6), Павічевіч (39), Дам'яновіч (52)

Асистенти: Торстен Шиффнер, Гвідо Клефе
Четвертий арбітр: Флоріан Майєр (усі - Німеччина)

Збірна України отримала шанс поборотися за вихід на ЧС-2014 з першого місця. У надважливому матчі з Чорногорією підопічні Михайла Фоменка розгромили свого суперника з рахунком 4:0.

Доволі неоднозначний по грі перший тайм з гольовими моментами та провалами в захисті завершився захоплюючою заключною 45-хвилинкою, в якій було забито чотири голи. Сьогодні критики за персоналіямине буде. Навіть забудемо про вилучення Зозулі, з його нервовою відмашкою та картинним падінням Зверотіча, що спровокувало суддю залишити збірну України в меншості. Замість голу в роздягальню синьо-жовті отримали мінус одного гравця на початку другого тайму. Але саме вилучення Зозулі реанімувало гру української команди. Не можемо ми спокійно перемагати, ми самі створюємо собі перепони.

У першому таймі команда Михайла Фоменка була обережною, були помилки в захисті і не клеїлася гра в атаці. З перших хвилин другого тайму Чорногорія пішла в наступ, українці грали від оборони, а суперник відкрився. Почали створюватися вільні зони і збірна України піймала свій футбол.

Вже на початку другого тайму одна з атак українців завершился ударом Ярмоленка по воротах Божовіча, який відбив м`яч перед собою, і прямо на Гармаша, який чудовим ударом між голкіпером та захисником відправив круглого у сітку. Це був початок феєричної гри збірної України в цей вечір.

Далі був бенефіс всієї команди і Михайла Фоменка. Чорногорія так старалася забити Україні, що награла ще на два вилучення, і вже суперники завершували матч у меншості. Спочатку на другу картку награв Волков, який грубо зіграв проти Ярмоленка, а потім Павічевіч зробив підкат ззаду на Едмару, і також побачив перед собою червоне світло.

Так, чорногорці у цій грі мали шанс забити і не раз. Повз ворота били Йоветіч та Вучініч, але і в українців кілька шансів забити змарнував Ярмоленко. На 77-й хвилині Ярмоленко дійшов до штрафної і віддав пас на Коноплянку, який ударом у кут воріт робить рахунок 2:0. Це був початок кінця лідера групи Н. У завершальні хвилини гри на полі українці грали не гірше за бразильців, і в свої задоволення, що так рідко буває.

На 85-ій хвилині диво-гол з гострого кута видає Федецький, а вже в доданий арбітром час Безус, який тільки вийшов на заміну, робить рейд майже з центра поля і ставить переможну крапку в цій грі, перекинувши Божовіча - 4:0.

З таким розгромним рахунком Чорногорія на своєму полі ще не програвала. І хоча після цієї перемоги збірна України ще не посунула зі свого шляху тих же чорногорців чи поляків, які зіграли внічию з з Молдовою, але тепер доля путівки на ЧС-2014 в руках самих синьо-жовтих. Для цього варто вигравати домашні матчі в Польщі та Англії та дві гри в аутсайдера групи Сан-Маріно, який вже пропустив 29 голів і не забив жодного. Поки ж респект і уважуха для гравців збірної України та усього тренерського штабу!

chapl _ 16.06.2013 00:05
dytynka:
ТАК ЧЕРНОГОРЦЕВ И ПОЛЯКОВ , ЧТО В СБОРНОЙ В НАЦИОНАЛЬНЫХ ЧЕМПИОНАТАХ ИГРАЮТ ЕДИНИЦЫ. ТАУ ЧТО ЭТО ЛИШЬ ИНФОРМАЦИЯ К РАЗЫШЛЕНИЮ И НЕ БОЛЕЕ. ТЕ ЖЕ АНГЛИЧАНЕ ИЗ ЧЕРНОГОРИИ ЕЛЕ НОГИ УНЕСЛИ
Ulejuk _ 12.06.2013 10:40
Дайте можливість своїм грошам працювати! Ноу-хау в світі інвестицій. Реєстрація для майбутніх інвесторів на БЕЗКОШТОВНИЙ семінар тут investman КРАПКА com КРАПКА ua ФЛАШ reg ФЛАШ 696e7ea0
Roric _ 11.06.2013 01:23
пердиманокль:
chapl:
о чем это вы7 Надо было с таким же счетом, но проиграть?. Или об английских калеках, которые из Черногории еле ноги унесли?
Ну зачем же. Выиграли и хорошо. Но когда выигрывает сборная Украины - это исключение из правил. И когда проигрывает сборная Англии - это тоже исключение из правил.

Вы мой намек поняли? Если нет, то разъясняю - уровень футбола в Украине ниже некуда. Детских секций практически нет, спортшкол практически нет, брать молодежь практически неоткуда. Поэтому при таких условиях выигрыш это чудо, а проигрыш это норма.
Не может сборная страны, в которой спорт в жёппе, играть лучше чем сборные стран где спорт во главе угла.
Я понятно разъяснил?
Во главе угла спорт у таких країнах: Китай, Північна Корея, Куба ну і мабуть Росія. Щось не віриться, що у найближчі 10 років збірна якоїсь з цих країн стане чемпіоном світу з футболу.
Андрій_І _ 10.06.2013 00:10
dytynka:
У каждого - свои эмоции и своя "правда". Но....
Официальный рейтинг национальных чемпионатов мира по итогам 2012-го года (IFFHS) следующий:
............................................ ..... ........
А теперь каждому решать, стоит ли так гордиться результатом игры.
А я так думаю, що, насправді, до уваги треба брати не рейтинг національного чемпіонату за результатами гри бразильських шахтарів та хорватських чи динамівців, а сумарний рейтинг гравців збірної за результатами їхньої гри в їх клубах!
пердиманокль _ 09.06.2013 18:54