П`ятов: Ми чекали від фіннів не такої схеми гри

12.06.2017 10:29 923 0

Воротар збірної України Андрій П`ятов прокоментував перемогу над Фінляндією (2:1).

"Мені просто було приємно вивести свою збірну в якості капітана, і я намагався передавати хлопцям свою упевненість. Капітан у нас - Руслан Ротань, а віце-капітани - Саша Кучер і я. Оскільки нікого з них в складі не було, то ця роль дісталася мені.

Ми чекали від фіннів не такої схеми гри, в першому таймі вони діяли в іншому тактичному ключі, тому до перерви довелося перебудовуватися. Плюс якоюсь мірою спочатку було присутнім хвилювання після невдалого матчу з Мальтою.

Ситуація в групі? Тепер усі чотири збірні мають шанс на завоювання першого місця. Так що вересневий матч проти Туреччини для збірної України знову стає ключовим в групі, - цитує П`ятова zbirna.com.