12. П'ятов, 3. Хачеріді, 20. Ордець, 4. Матвієнко, 16. Сидорчук, 19. Гармаш, 7. Ярмоленко, 17. Караваєв, 14. Ротань (6. Степаненко, 63), 10. Коноплянка (15. Буяльський, 88), 11. Кравець (9. Марлос, 46)

Запасні: 1. Лунін, 23. Коваль, 13. Лук'янчук, 5. Кучер, 22. Соболь, 2. Пердута, 8. Малиновський, 21. Шепелєв, 18. Бесєдін

6 жовтня 2017, 21:45, Албанія, Шкодер, стадіон Лоро Борічі

Арбітр: Крейг Поусон
Асистенти: Лі Беттс, Іан Хассин
Четвертий арбітр: Мартін Аткінсон
90 + 2' - Все! Україна здобуває важливу перемогу!
90' - Суддя додав дві хвилини
89' - Штрафний біля воріт України, пішов навіс, але вдалося обороні вибити м'яч в поле
88' - Коноплянка - Буяльський
86' - ГОООООООООООООООООООООЛ! Після штрафного скидка пішла на Ярмоленка і Андрій з близької відстані потужним ударом розстріляв ворота!!!
85' - Халімі зриває атаку суперника і отримує від арбітра жовту картку
84' - Після кутового головою пробив Ордець - це легка робота для воротаря Косово
82' - Мусоллі - Кастраті Ф.
81' - Активізувалися косовари, а наша команда починає затискатися біля своїх воріт, що не дуже добре
79' - Українці в атаці порушили правила против Мусоллі - суддя дає свисток
78' - В останні хвилини м'яч в центрі поля застряг і це більше на користь збірної України
77' - Караваєв з флангу виконував навісну передачу, але не дуже ліг на ногу м'яч і полетів за межі поля
75' - Коноплянка з флангу виконав навісну передачу точно в руки голкіперу
74' - Зупинка у грі, на газоні лежить Гармаш
73' - Небезпечно! Рашані з кута штрафного пробивав, але П'ятову вдалося забрати м'яч до рук!
72' - Нічого цікавого не вдалося українцям вичавити з цього стандарту
71' - Коноплянка зі штрафного метрів з 28-и потужно пробивав - воротар на кутовий перевів м'яч
70' - Мурікі - Нухіу
68' - Рашица гостро подав, П'ятов зіграв на виході не дуже вдало, але не змогли цим скористатися косовари
67' - Кутовий біля воріт нашої збірної - Ордецю довелося винести м'яч на ще один корнер
66' - Гармаш в оффсайді опинився
65' - Ярмоленко подав на Гармаша до штрафного, той намагався пробити, але при цьому порушив правила проти захисника
64' - Мусоллі з дальньої дистанції пробив низом - П'ятов контролює ситуацію
62' - Ротань пішов, замість нього Степаненко
61' - Марлос з флангу непогано навішував - не вдалося пробити нікому з партнерів по команді
60' - Тепер українці можуть трохи заспокоїтись і більш комфортно грати
59' - ГООООООООООООООООООООООЛ!! Після подачі Коноплянки у свої ворота в боротьбі проти Гармаша забиває Пакярада!!!
57' - Ярмоленко таки забиває, але перед цим у нього суддя зафіксував оффсайд
56' - Штрафний розіграли косовари, але порушили правила проти П'ятова біля воріт і суддя дав свисток
55' - Ордець в підкаті зіграв проти суперника, але суддя показав йому жовту і Іван пропустить матч з хорватами також
54' - Марлос перед штрафним трьох суперників обіграв, але на Ярмоленка передачу віддати не зміг він
53' - Кріециу - Рашані
51' - Через дощ виникли технічні проблеми в Албанії і трансляція гри перервалась
49' - Ротань виконав навіс зі штрафного, м'яч відскочив на ногу Коноплянці, але не дуже точно пробив Євген!!
48' - Ще один кутовий біля воріт української збірної завершився без небезпеки для П'ятова
47' - Марлос в перерві замінив Кравця
46' - Другий тайм
45 + 2' - Свисток на перерву!
45' - Ярмоленко з кута штрафного з правої пробивав з льоту - вище полетів м'яч
44' - Кріециу від арбітра отримав жовту за фол, в якому сам він отримав пошкодження
43' - Кутовий біля воріт України нічим цікавим не завершився
41' - Кравець награв на жовту картку і тепер не зіграє проти Хорватії
40' - Сидорчук метрів з 35-ти низом пробив не дуже сильно - не проблема для голкіпера
39' - Коноплянка зі штрафного виконав простріл - косовари відбилися, Ярмоленко подав - і знову оборона грає сильніше
37' - Тепер на газоні Ярмоленко після боротьби і знову зупинка в матчі
36' - Войвода виконав фланговий навіс до штрафного і знову на виході дуже впевнено зіграв П'ятов
35' - Коноплянка по флангу протягнув м'яч, подав на дальню стійку, але Ярмоленко не зміг його дістати
34' - Мурікі потужно корпусом грає, за межі поля виштовхав нашого Караваєва
32' - Ярмоленко у вільну зону перед штрафним відкривався, його шукав Сидорчук, але захисник на перехопленні зіграв
30' - Тиснуть українці, але поки забити їм не вдається
29' - Знову Мурікі!! З флангу прорвався до штрафного, пробив у ближній кут, але не зміг влучити!!
28' - Мурікі в положення поза грою потрапив
26' - Зупинка у грі невелика, на газоні лежить Євген Коноплянка
25' - Матвієнко з флангу прорвався до штрафного, прострілив гостро, але ніхто з партнерів не завершив атаку
24' - Гармаш наважився на дальній удар, але м'яч "звалився" у нього з ноги і полетів повз ворота
23' - МОМЕНТ!!! Коноплянка пробиває з-за штрафного в стійку, рикошет в ногу Кравця і вище воріт летить м'яч!!
22' - Україна пресингує суперника, починає темп піднімати і у косоварів проблеми починають з'являтися
20' - Коноплянка пройшов по флангу, непогано подав до штрафного, але Ярмоленко не дістав м'яч
19' - Целіна на фланзі двох захисників обіграв, віддав на партнера, а той втратив м'яч у боротьбі
17' - Класна атака України, Матвієнко виконав навіс до штрафного, де Гармаш головою пробив у захисника
16' - Гармаш!!!! Під скидку Ярмоленка не зміг підставити ногу нормально! А до воріт був всього МЕТР!!
14' - Непогана атака українців, на фланзі підключили Ярмоленка, але Андрій віддав неточний пас в центр
13' - Коноплянка!! Класно накрутив захисника, потужно пробив і голкіперу довелося кулаками виносити м'яч в поле!
12' - Целіна на фланзі сам пройшов трьох наших захисників і пробив по центру - нічого цікавого для П'ятова
11' - Коноплянка з флангу змістився в центр, спробував пробити - вище воріт полетів м'яч
10' - Гострий навіс з флангу від Мурікі - П'ятов читає ситуацію і на виході впевнено забирає м'яч
9' - Кутовий гостро виконали українці, але скористатися невеликою помилкою оборони наші не змогли
8' - Целіна в оффсайді
7' - Коноплянку по флангу підключили партнери, але захисник в підкаті виніс м'яч на кутовий
6' - Караваєв довгий пас вперед виконав, але ніхто з партнерів по команді не зміг дістати м'яч
5' - Рашица на фланзі намагався до штрафного увійти і розвернутися, але втратив м'яч
4' - Поки нічого цікавого на старті не видають команди, в центрі точиться позиційна боротьба
2' - Атака Косово по флангу, навісна передача до штрафного пішла, але там П'ятов на виході впевнено забрав м'яч
1' - Поїхали!
Добрий вечір, шановні читачі Чемпіона! Команди вже на полі, лунають гімни, гра от-от розпочнеться!