23. Субашич, 2. Врсалько (22. Піварич, 86), 5. Мітрович, 6. Ловрен, 21. Віда, 4. Перішич, 10. Модрич, 19. Бадель, 7. Ракітич, 9. Крамарич (20. Пашалич, 88), 17. Манджукич (15. Рог, 90)

Запасні: 1. Лівакович, 12. Калінич, 3. Мілич, 13. Ніжич, 16. Чалета-Цар, 18. Брадарич, 8. Сантіні, 14. Чоп

0:1 - Крамарич (62), 0:2 - Крамарич (70)
9 жовтня 2017, 21:45, Україна, Київ, НСК Олімпійський

Арбітр: Фелікс Брих
Асистенти: Марк Борш, Штефан Лупп
Четвертий арбітр: Бастіан Данкерт
90 + 4' - Фінальний свисток!
90 + 2' - Кінцівку поєдинку збірна Хорватії проводить в атаці а наша збірна, схоже, опустила руки
90 + 1' - Суддя додав 4 хвилини
90 Заміна - Манджукич - Рог
89' - Бєсєдін в атаці, ворота хорватів на виході зіграв, наш нападник його обіграв, але партнери його не підтримали
88 Заміна - Крамарич пішов, замість нього Пашалич
87' - Ракицький наважився на удар з дальньої дистанції - не дуже сильно і повз ворота полетів м'яч
85' - Коноплянка з флангу спробував виконати прострільну передачу, але там все блокує Віда
84 Заміна - Піварич замінив Врсалько
83' - Відбилися після подачі зі штрафного українці, але свою атаку не розіграли - Матвієнко віддав неточно на Ярмоленка
82' - Степаненко збиває Баделя - до воріт метрів 35-ть
80' - Врсалько на газоні лежить, схоже, буде заміна у хорватів
79' - Хорвати вже десь трохи починають тягнути час
77' - Заміна - Бєсєдін замінив Марлоса
76' - Оффсайд у Ярмоленка
75' - Пауза в грі - на газоні сидить Манджукич, до нього поспішають лікарі
74' - Перішич виконав навісну передачу до наших воріт, але там другий поверх виграв Матвієнко
73' - Ярмоленко! Перед воротами! На нього пас пішов, але в п'яти метрах від воріт Андрій не зміг влучити по м'ячу!!
72' - Оффсайд у Перішича зафіксував боковий суддя
71' - В другому таймі Україна ще не створила жодного небезпечного моменту...
70' - І знову ГОЛ... Крамарича на дальній стійці проспали, туди пас віддав Ракітич і йому нічого не залишалося, як оформити дубль...
68' - Заміна - Сидорчук виходить замість Ротаня
67' - Крамарич на фланзі обіграв Хачеріді, але навісну передачу виконав дуже невдало
66' - Заміна - Гармаш пішов, Коваленко вийшов
65' - Ракітич пробивав за дальньої дистанції, але повз ворота пройшов м'яч
63' - Жовта картка Ротаню тепер за грубий фол проти суперника
62' - ГОЛ.... Модрич подав до штрафного на Крамарича і той пробив в протихід П'ятову!
61' - В другому таймі м'яч більше в центрі поля тримається, саме там йде позиційна боротьба
60' - Жовта картка Степаненку за грубий фол проти Баделя
58' - Гостро Ярмоленко з флангу прострілював, але на м'ячі першим був Субашич, який впевнено зіграв на виході!!
57' - Ярмоленко з флангу виконав високу подачу - Віда вибиває головою м'яч на кутовий
55' - Крамарич!! Вискочив майже сам на сам, але пробити йому завадили П'ятов і Хачеріді!
54' - Модрич виконав високий навіс до штрафного з кутового, а хтось із його партнерів по команді порушив правила проти П'ятова
53' - Перішич дуже гостро прострілив і Ракицькому в боротьбі довелося на кутовий м'яч переводити
52' - Ротань знову довгим пасом шукав Коноплянку, але і цього разу захисники все перекрили
50' - Непогана атака могла вийти в України, Ротань знайшов Марлоса, але останній пішов у обіграш і втратив м'яч
49' - Не дуже вдало Коноплянка виконав навісну передачу з кута поля - захисник хорватів виніс м'яч в аут
48' - Ротань по флангу спробував запустити Коноплянку, але там першим на м'ячі опинився захисник Хорватії
47' - Без замін в перерві обійшлися обидва тренери
46' - Другий тайм
45' - Перерва! Суддя нічого не додав!
44' - Ротань на газоні опинився і суддя знову зупиняє гру - дісталося Руслану в боротьбі з Модричем
43' - Хорвати в кінцівці тайму активізувалися і українській команді доводиться зараз в обороні відпрацьовувати
42' - Ракітич гостро подав, але партнери не змогли завершити ударом цей навіс
41' - Після кутового довелося в гру вступати П'ятову - кулаками виніс воротар м'яч подалі від наших воріт
40' - Невелика пауза в грі, допомога знадобилася Домагою Віді
39' - Статистика володіння м'ячем - 60% на 40% на користь нашої збірної
38' - Непогана атаку в України могла пройти 4 в 4, але Марлос в простому епізоді втратив м'яч
37' - Крамарич ледь сам на сам не вийшов після передачі Модрича - П'ятов вдало вийшов із воріт і забрав м'яч
36' - Степаненко!! Потужно пробивав метрів з 20-ти, але точно по позиції Субашича летів м'яч!!
35' - Марлос з кута поля високий навіс виконав, але завершити його ударом не вдалося нікому з партнерів по команді
34' - Матвієнка по флангу підключили, Микола простріл виконав, але Віда виніс на кутовий м'яч
32' - Президент ФФУ Андрій Павелко дивиться матч в компанії свого хорватського колеги Давора Шукера
31' - МОМЕНТИЩЕ!!! Коноплянка після подачі Ярмоленка з флангу пробиває головою поруч зі стійкою!!!
29' - СТЕПАНЕНКО!! Який удар з-за штрафного!! Трохи не влучив!! Дуже близько було!
28' - Пауза в грі у нас - Хачеріді допомога лікарів знадобилася після фолу Манджукича
26' - Ротань пробивав з дальньої дистанції - значно вище воріт полетів м'яч
25' - Досить непогано Україна виглядає в ці хвилини, першим номером діє наша команда
23' - Караваєв подає до штрафного, Степаненко намагався пробити головою, але зробив це занадто невдало
22' - Ракицький!!! Потужно пробиває і Субашич ледь не випустив м'яч у ворота!! Кутовий буде!!
21' - Ракицький по флангу непогано запускав Караваєва і захиснику хорватів довелося виносити м'яч на кутовий
20' - Перішич потужний простріл виконав з лівого флангу, проте нашим захисникам вдалося розібратися в ситуації
19' - Марлос подав на дальню стійку на Коноплянку, але Євген не встиг до м'яча і той залишив межі поля
18' - Матвієнко з флангу намагався простріл виконати, але перехопили м'яч захисники
17' - А на трибунах Даріо Срна активно "топить" за збірну Хорватії
16' - Віда з кута штрафного пробивав після скидки партнера, але влучити у ворота у гравця Динамо не вийшло
15' - На фланзі Коноплянка порушив правила проти Віди - суддя призначив штрафний удар
14' - В останні хвилини наша команда вирівняла гру і навіть почала підтискати суперника - тепер хорвати намагються потримати м'яч і заспокоїтися
13' - Коноплянка на фланзі двох обіграв, віддав на Ярмоленка у боротьбу, але Андрію не вдалося зачепитися за м'яч
12' - Караваєв на фланзі в класному підкаті зупинив атаку Хорватії
11' - Коноплянка виконав навіс на дальню стійку з кута поля - Віда виносить м'яч в поле
10' - Момент! Коноплянка непогано подав до штрафного, відбилися хорвати і Марлос у дотик на добиванні стріляє у захисника і на кутовий пішов м'яч
9' - Перішич спробував пробити з дальньої дистанції - повз ворота полетів м'яч
8' - Обрізався Врсально, Марлос м'яч підхопив, але на Ротаня віддав дуже неточну передачу і в атаку вже біжать хорвати
7' - Гармаш в штрафному, на нього скидка від партнера пішла, але не зміг прийняти м'яч і нормально пробити Денис
6' - Гармаш на фланзі забіг в положення поза грою
5' - Хорвати дуже потужно розпочали поєдинок, українська команда всіми силами на своїй половині поля зараз
3' - Крамарич в оффсайді опинився!
3' - Знову гостро, на фланзі Модрич накрутив захисника і подав - тепер на кутовий виность м'яч Руслан Ротань!
2' - Який момент! Навіс до штрафного України і Ракицькому довелося головою виносити м'яч на кутовий!
1' - Матч розпочався!
Добрий вечір, шановні читачі Чемпіона! Відлунали національнім гімни, все готово до початку зустрічі!