Champion.com.ua /Важка атлетика
3 перегляди Версія для друку    Коментарі  [  ]
22.04.2005  19:53

Чемпіонат Європи. Український дубль в Софії

Українка Вікторія Шайморданова стала чемпіонкою Європи з важкої атлетики, перемігши в категорії понад 75 кг. У ривку українка підняла 125 кг, а в поштовху взяла 145 кг, набравши в сумі 270 кг. Срібло в цій ваговій категорії ще в однієї представниці України – Юлії Довгаль.

У ривку Юлії підкорилася вага в 120 кг, а в поштовху вона підняла штангу в 140 кг. Бронзову медаль у цій ваговій категорії здобула болгарка Йорданка Апостолова, що у сумі набрала 242,5 кг.

На цьому змагання у жінок закінчилися. Відзначимо, що на рахунку українок на першості континенту у Софії одна золота, одна срібна та дві бронзові медалі.

Змагання у чоловіків триватимуть у суботу та неділю. Саме в ці дні у боротьбу за медалі вступлять представники України. У вазі до 85 виступить Олександр Черпак, у вазі до 94 кг – Пілієв Костянтин.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua