Знайти
Champion.com.ua /Важка атлетика
08.10.2006  14:27

Чемпіонат світу. Коробка та Удачін врятували репутацію України

В останній день чемпіонату світу з важкої атлетики, який у суботу закінчився в Санто-Домінго (Домініканська Республіка) українці зуміли вибороти свої перші медалі. Спочатку Ольга Коробка у вазі понад 75 кг стала бронзовим призером. У сумі українка підняла вагу в 284 кг (127+157) і програла чемпіонці Мі-ран Янг з Кореї 30 кг.

Ще одна українка Юлія Довгаль показала  дев`ятий результат (117+138=255 кг).

У категорії понад 105 кг у чоловіків срібним призером став українець Артем Удачі. Артем програв лише дворазовому Олімпійському чемпіону і тепер уже чотириразовому чемпіону світу іранцю Хусейну Реза Заді. У сумі Удачі взяв вагу в 439 (199+240) кг і програв переможцю дев`ять кг.

Ігор Шемечко з результатом 380 (180+200) кг зайняв 12 місце.

frog _ 23.11.2009 16:12
Вы хотя бы уважали спортсменов тем, что свои безграмотные ошибки исправляете!! в их фамилиях...