Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   PDA  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Важка атлетика
10.04.2016  22:03

Дяченко взяла "малу бронзу" у поштовху на чемпіонаті Європи

У неділю, 10 квітня, у норвезькому Фьорде стартував чемпіонат Європи з важкої атлетики 2016 року.

У перший день турніру українська спортсменка з Луганської області Яна Дяченко у ваговій категорії до 48 кг виборола бронзову медаль у поштовху з результатом 98 кг.

Про це повідомляє сайт Федерації важкої атлетики України.

За сумою двоборства важкоатлетка увійшла до 5-ки кращих на континенті з результатом 176 кг (ривок 78 кг + поштовх 98 кг).

Перше місце у жіночій категорії до 48 кг посіла турчанка Сібель Конак, друге - італійка Дженні Катеріна Пальяро, третє - румунка Моніка Сунета Ченгері.

"Шкода, не змогла реалізувати себе у ривку, але це спорт. Я обов'язково зроблю висновки та буду працювати далі над своїми помилками. Дівчатам по команді бажаю вдалих виступів. Україна, вперед!", - пдісумувала свій виступ Яна Дяченко.

Світлина uwf.in.ua
Якщо на чемпіонат Європи від України поїхали 7 жінок і лише 5 чоловіків, то пригадалася мені карикатура початку 60-х років, коли багато хлопців з нашої 141-ї київської школи, яка була на вулиці Річній, ходили записуватися "на штангу" до авангардівської спортзали, яка була на вулиці Дмитрієвській (тоді - Менжинського, трохи нижче Ковбасної фабрики).
Під карикатурою був підпис "Бабы в поле, а мужики - в конторе"!
Я у спорті з 06.12.1960 не словами, а особистими ділами, тому люблю жіночу художню гімнастику і чоловічу важку атлетику!
Олег Бугаец _ 10.04.2016 23:51
був шанс на бронзу в багатоборстві-та підвів ривок

 

©2000-2017, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: mrkopiy@gmail.com