Ірина Деха - чемпіонка Європи з важкої атлетики у категорії до 75 кг

15.04.2016 19:09 1230 0

На чемпіонаті Європи-2016 з важкої атлетики у Норвегії у жіночій ваговій категорії до 75 кг Ірина Деха завоювала всі три золоті медалі.

19-річна важкоатлетка із Харківської області успішно виконала всі шість підходів у двох вправах, інформує сайт Федерації важкої атлетики України.

У ривку спортсменка здолала 115 кг, а у поштовху показала результат у 135 кг. За підсумками двох вправ у сумі у Дехи - 250 кг.

У підсумку спортивна скарбничка України поповнилася трьома золотими медалями.

Друге місце дісталося представниці Франції Гаель Найо-Кечанке з результатом 242 кг (110+132). Третє місце посіла молдованка Наталія Прищепа - 240 кг (110+130).

Також у ваговій категорії до 75 кг виступила українська спортсменка Анастасія Шишанова, яка зупинилася на 5-му місці з результатом 223 кг (102+121).

Нагадаємо, напередодні Олександр Пелешенко виграв золото у вазі до 85 кг.