Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   Мобільна версія  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Важка атлетика
17.05.2016  12:13

Російського чемпіона світу дискваліфікували на чотири роки за допінг

Російський атлет Алєксєй Ловчєв, що виграв золоту медаль на чемпіонаті світу 2015 року в американському Х'юстоні, дискваліфікований Міжнародною федерацією важкої атлетики (IWF) на чотири роки за порушення антидопінгових правил.

"Учора увечері я отримав документи з міжнародної федерації про свою чотирирічну дискваліфікацію.

Я не згоден з рішенням міжнародної федерації про свою дискваліфікацію. Ми разом з адвокатом опротестовуватимемо це рішення в Спортивному арбітражному суді. У нас є для цього усі підстави", - цитує Ловчева ТАСС.

Раніше повідомлялося, що ще троє росіян піймалися на допінгу.

Petro Starokhatnyi _ 18.05.2016 18:41
За часів СРСР я бачив, як у горах Кавказу сходять лавини. Так і у 2016 році невпинно підминає під себе кращих спортсменів Росії, а також і більше вже десятка в Україні, лавина допінгових викриттів, скандалів і дискваліфікацій. Оце і є одна з НАЙСТРАШНІШИХ ВИРАЗОК платного і ПРОФЕСІЙНОГО СПОРТУ - перемога за БУДЬ-ЯКУ ціну, бо і призові великі, і навколо-спортивні мільйони крутяться чималі!
Покійний Хуан Антоніо Самаранч дозволив професіоналам брати участь в ОІ, чим і знищив ШЛЯХЕТНІ принципи засновників Олімпіад сучасності, а в Україні його палко підтримував СРСР-комуніст Сергій Бубка. Шкода від цього для морального і фізичного здоров'я нації в нашій країні - ВЕЛИЧЕЗНА!
Oleg Bugaets _ 17.05.2016 13:56
сильний удар по в\а Росії-яку тільки важку штангу він підіймав


 

©2000-2017, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: info@champion.com.ua