Українці на юнацькому чемпіонаті Європи вже здобули два золота

13.09.2016 19:22 679 0

У суботу, 10-го вересня, у місті Нови-Томишль (Польща) стартував чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юнаків до 17-ти та дівчат до 15-ти років.

За підсумками перших днів виступів Каміла Конотоп у ваговій категорії до 44 кг стала чемпіонкою Європи із сумою 170 кг, інформує сайт Федерації важкої атлетики України.

Також вона стала рекордсменкою континенту у поштовху з результатом 95 кг. Крім того, спортсменка отримала "мале" срібло у ривку за вдалу спробу у 75 кг.

Дмитро Сухоцький підтвердив звання чемпіона Європи і цього року у категорії до 56 кг. Важкоатлет виборов три золота: у ривку - 106 кг, у поштовху - 126 кг, а у сумі - 232 кг.

Аліна Захарченко у ваговій категорії до 44 кг стала бронзовою призеркою турніру, а також отримала "малу" бронзу у ривку. Результат спортсменки - 122 кг (57 + 65)