Чемпіонат світу. Українці залишили без медалей в неолімпійських вагових категоріях

12.12.2016 09:29 453 0

Українці не зуміли завоювати нагород на чемпіонаті світу зі спортивної боротьби неолімпійських вагових категоріях, що завершився в Будапешті.

Найближчим до медалі у вазі до 61 кг був Василь Шуптар. У стартовій сутичці він програв майбутньому переможцю американцю Логану Штіберу. У втішній сутичці за бронзу Шуптар поступився Ахмеду Чакаєву з Росії.

У категорії до 70 кг Семен Радулов програв в кваліфікації Іштвану Жомбору з Угорщини.

В греко-римській боротьбі у вазі до 71 кг Денис Дем`янков програв румуну Іліє Коякарі, а Ярослав Фільчаков (вага до 80 кг) поступився білорусу Віктару Сасуновскі з Білорусі.

У змаганні жінок Тетяна Кіт у категорії до 55 кг програла Айім Абілдіна з Казахстану, а Ангеліна Лисак у вазі до 60 кг  - Катаржині Мадровской з Польщі.