Українець йде четвертим після трьох видів у п'ятиборстві на ЧС-2018

02.03.2018 14:45 972 0

Українець Олексій Касьянов йде четвертим після трьох видів програми у змаганнях багатоборців на зимовому чемпіонату світу у Бірмінгемі.

Касьянов невдало провів перший старт, ледь не отримавши дискваліфікацію у забігу на 60 м (через фальстарт), але взяв своє у стрибках в довжину та штовханні ядра.

Так, на стрибковій ямі він у найкращій спробі показав стрибок на 7,43 м (третій результат серед усіх учасників). Із ядром Касьянов впорався не так вправно, зайнявши 8 місце (14,16 м - найкращий особистий результат у сезоні). Проте за підсумковою кількістю очок він лише на 16 пунктів відстав від третього спортсмена - Кая Казмірека із Німеччини.

Лідирує у програмі Кевін Майєр із Франції, друге місце у канадця Даміана Ворнера.

6. Ілко Сінтніколас (Нідерланди) - 2481

Зазначимо, що ще чотири види програми семиборців відбудуться ввечері 2 березня та вже 3 березня. Зокрема у п'ятницю о 21:45 розпочнуться змагання із стрибків у висоту.

Також стало відомо, що українець Віталій Бутрим не зміг пробитися у півфінал змагань на 400-метрвці, зайнявши лише 4-е місце у своєму забігу.

Нагадаємо, напередодні українка Юлія Левченко фінішувала лише п'ятою у змаганнях із стрибків у висоту.