Яковенко, Земляк, Мазур і Плотіцина потрапили у призи на турнірах ЕА

07.06.2016 15:47 395 0

Минулий вік-енд був насичений міжнародними легкоатлетичними турнірами.

Один з них, 12th Meeting Iberoamericano de Atletismo, відбувся 3 червня в Уельві (серія European Athletics Outdoor Classic Meetings), інформує сайт Федерації легкої атлетики України.

Дмитро Яковенко став другим зі стрибків у висоту. Українець почав змагання з 2.08 м. Всі висоти він долав з першої спроби аж до позначки 2.19 м, яка підкорилася з другого разу. А от 2.22 встояли.

Дмитро Яковенко. Світлина uaf.org.ua

У Бидгощі 4-5 червня відбулися традиційні міжнародні змагання 16th European Athletic Festival (серія European Athletics Outdoor Classic Meetings).

Ольга Земляк виступала на коронній 400-метрівці. Дистанцію вона подолала з другим результатом (51.91 с).

Лідер української команди на дистанції 100 метрів з бар’єрами Анна Плотіцина у Польщі стала третьою (13.15 с).

Марія Рємєнь змагалася з бігу на 100 метрів. У фіналі вона поліпшила час і з 11,62 с фінішувала у кроці від призової трійки.

Владислав Мазур лише минулого року змінив стрибки у висоту на стрибки у довжину, проте вже за цей час встиг стати одним з лідерів команди.

5 червня він узяв участь у міжнародних легкоатлетичних змаганнях в Аржантані (Франція). У першій спробі він приземлився на позначці 7.70 м, які і принесли йому місце у призовій трійці. Він - другий.