Почтарьов завоював бронзу на етапі Кубку Європи у Швейцарії

19.10.2015 10:14 559 0

15-18 жовтня у місті Івердон-Ле-Бен (Швейцарія) проходив етап Кубку Європи з бадмінтону рівня International Challenge з призовим фондом 15 тисяч доларів.

Харків'янин Артем Почтарьов став бронзовим призером у чоловічій одиночній категорії, йдеться у прес-релізі, який отримав Чемпіон.

Почтарьов (76-й у світовому рейтингу) в 1/16 фіналу переміг англійця Сема Парсонса (171-й) - 21:18, 21:18. В 1/8 фіналу Артем вибив з боротьби першого "сіяного" француза Томаса Рукселя (55-й) - 21:9, 21:19.

Суперником українця по чвертьфіналу став голландський спортсмен Ерік Майс (101-й) - 21:17, 21:18.

У півфіналі Почтарьов повинен був мірятися силами з фінським бадмінтоністом Вілле Лангом (54-й), але через травму знявся зі змагань.

Чемпіон України Дмитро Завадський (56-й у світовому рейтингу) увійшов до вісімки найсильніших.