"Хімік" розгромив "Домоград" у Кубку

Сергей Шемшученко — 8 жовтня 2008, 08:57

"Домоград" (Одеса) - БК "Хімік"(Южний) 68:102 (20:22, 14:33, 21:25, 13:22)

Перший матч в рамках Кубку України між одеським "Домоградом" та "Хіміком" команди провела в Южному, хоча господарями в цій ситуації були одесити.

Початок гри показав, що рівень "Хіміка" набагато вище, ніж рівень "Домограда", коли южненці повели в рахунку 1:7. Але одесити вирівняли гру завдяки Юрію Вірічу та Віталію Кузнецову, і на першу перерву команди пішли за рахунку 20:22 на користь южненців.

Друга чверть пройшла під диктовку "Хіміка", який взявся за гру більш серйозно. На велику перерву команди відправились за рахунку 34:55, що зробило "хіміків" ще більш впевненими в другій половині матчу.

В третій чверті "Хімік" збільшив перевагу до 25 пунктів, а в останній десятихвилинці Дмитро Базелевський випустив грати молодь, яка довела справу до розгрому суперників 68:102.

Найкращим у складі "Домограду" був Віталій Кузнєцов, на рахунку якого 26 очок, 5 перехоплень, 3 передачі і 2 підбирання.

У "Хіміка" найкращим був Олександр Рябчук, який здобув 16 очок, зібрав 3 підбирання, зробив перехоплення і віддав 2 результативні передачі.