Суперліга. "Дніпро" спокійно обіграв "Кривбасбаскет"

Сергей Шемшученко — 11 січня 2013, 20:52

У другому у сезоні дніпропетровському дербі "Дніпро" обіграв "Кривбасбаскет" із рахунком 91:70, реваншувавшись за поразку у першому колі.

Граючи без Каллістуса Езіукву та Зорана Крстановіча, "Кривбасбасбаскет", який втратив двох ключових гравців передньої лінії, повністю програв боротьбу за підбирання, пише офіційний сайт Суперліги.

Після першої чверті, яка завершилася з рахунком 17:5 на користь "дніпрян", команди видали надрезультативну другу десятихвилинку, однак і цього разу господарі паркету були значно влучнішими, тож на велику перерву в якості лідера вирушив саме "Дніпро" - 53:27.

Третю та четверту чверті виграв "Кривбасбаскет", однак зумів лише скоротити відставання на п’ять пунктів.