Суперліга. "Хімік" вирвав перемогу у "Дніпро-Азота"

Сергей Шемшученко — 9 березня 2013, 19:49

Переломивши хід гри лише у четвертій чверті, "Хімік" зламав опір непоступливого "Дніпро-Азоту" та здобув перемогу з рахунком 75:72.

Віллі Дін, який став найрезультативнішим гравцем зустрічі, відзначившись 18 очками, більшість із них здобув протягом четвертої вирішальної чверті, пише сайт Суперліги.

Це ж стосується і Суада Шеховіча, котрий завершив гру із 14 очками й 7 підбираннями в активі. Саме важливі кидки лідерів "Хіміка", які протягом десяти останніх хвилин здобули 19 із 22-х командних очок, спершу дозволили южненській команді вирватися вперед, а потім - втримати здобуту перевагу.

"Хімік", хоч і з незначним гандикапом, лідирував протягом першої чверті. Співвідношення сил на користь гостей зберігалося й у другій десятихвилинці, аж поки вдалі дії Ігоря Сільковського в атаці не дозволили "стрижам" вирватися вперед і навіть виграти першу половину з рахунком 39:35.

Лише під кінець третього періоду команді Звездана Мітровіча вдалося вирівняти гру. А у заключній чверті своє вагоме слово сказали лідери "Хіміка". І хоча господарі паркету, які догравали без Сема Малдроу, під завісу поєдинку скоротили відставання до одного пункту, южненці завершили гру на мажорній ноті.