Суперліга. Матч за 3-тє місце. Будівельник здобув нелегку перемогу над Києвом та повів у серії

Сергей Шемшученко — 29 квітня 2015, 21:16

Будівельник із перемоги стартував у серії за бронзові медалі, обігравши в першому матчі географічних сусідів із Києва з рахунком 80-75.

Про це повідомляє офіційний сайт Суперліги.

Перша та друга чверті стали дзеркальним відображенням одна одної.

В дебютній десятихвилинці, незважаючи на серію дальніх кидків у виконанні Артема Швеця, домінували номінальні господарі, повівши за її підсумками +8. Успіх Будівельнику насамперед забезпечили активні дії Артема Буцького й Максима Пустозвонова.

Проте наступний період виграли "вовки", яким вдалося скоротити відставання до двох пунктів (43-41).

Найрезультативнішими в складах своїх команд за підсумками першої половини стали плеймейкер Будівельника Денис Лукашов і форвард Києва Артем Швець. Обидва здобули по 12 очок.

Упродовж третього ігрового відрізку на паркеті точилася рівна боротьба за незначної переваги "будівельників", але наприкінці чверті активізація Руслана Отверченка, котрий реалізував три атаки своєї команди, вивела Київ уперед (62-61).

Заключний період став справжньою кульмінацією гри. Після влучання з-за дуги від Максима Луценка за неповні чотири хвилини до фінальної сирени, здавалося, що Київ перехопив ініціативу, повівши 73-68, але до справи знову взявся Денис Лукашов, котрий спершу двома дальніми пострілами повернув мінімальне лідерство Будівельнику, а на останніх секундах встановив остаточний рахунок матчу з лінії штрафних.