Жіноча ліга. Динамо-НПУ виграло битву лідерів у Вінницьких Блискавок

Сергей Шемшученко — 8 листопада 2015, 19:11

Команда Динамо-НПУ здобула чергову перемогу у Жіночій лізі. Киянки перемогли Вінницькі Блискавки з рахунком 64:55.

Матч двох лідерів групи Б не розчарував, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Киянки розпочали активно, і в середині першого періоду вели 16:4. Саме у цей момент гості додали та почали поступово скорочувати розрив. А до великої перерви перевага динамівок розтанула остаточно - 30:30.

Після відпочинку розпочалися справжні "гойдалки". Суперниці по черзі виходили вперед, і за 3 хвилини до фінальної сирени господарі поступалися -3 (50:53).

Та дві атаки від Сівакової та Лисенко вивели Динамо вперед, а після штрафних кидків від тих таки Лисенко та Сівакової перевага киянок збільшилася до 4-х очок.

Гості були змушені взяти тайм-аут. Одразу після нього Сівакова зробила перехоплення на введенні суперниць, і киянки продовжили набирати очки. Перевага столичних дійшла до +9.

Залишалося ще 30 секунд, і як результат, підопічні Володимира Рижова спокійно довели справу до перемоги - 64:55.

У турнірній таблиці "динамівки" посідають друге місце, поступаючись одним очком "блискавкам". Але вінничанки зіграли на одну гру більше.