Чемпіонат України. Хімік з труднощами здолав Миколаїв

Сергей Шемшученко — 27 березня 2016, 19:26

Миколаїв у запеклій боротьбі поступився южненському Хіміку у матчі чемпіонату України під егідою ФБУ – 79:81.

Господарі одразу взялися чинити тиск на авторитетних гостей, бажаючи перервати невтішну для себе статистику.

Адже Миколаїв не перемагав Хімік перед своїми вболівальниками ще з лютого 2013 року. І южненці ненавмисне підіграли в цьому миколаївцям. У гостей зовсім розладналася гра в атаці.

Лише Сидоров відпрацьовував за всіх. Однак на його 7 очок господарі відповіли своїм ривком 7:0. Це неабияк зачепило тренера южненців Олега Юшкіна, який на підвищених тонах намагався завести в тайм-ауті своїх гравців. Однак першу чверть гості програли в 10 очок.

Надолужувати згаяне Хімік почав у другій чверті. Менш ніж за чотири хвилини відставання було ліквідовано. Однак остаточно переломити хід матчу южненці не змогли. Не дозволив їм це форвард господарів Олександр Цикалюк.

На куражі він буквально забомбардував кільце гостей данками. До великої перерви він впритул наблизився до дабл-дабл.

У третій чверті Хімік ліквідував відставання в -3, яке залишалося після великої перерви. Та більшого господарі гостям не дозволяли. Навіть, коли пішов відпочивати Цикалюк, южнецям це не допомогло. З нетривалими відхиленнями загальний рахунок балансував на межі рівності.

У заключній чверті в діях суперників почала позначатися втома, що знизило результативність атак. За півтори хвилини до кінця ігрового часу гості вели в рахунку всього в два очка. Цикалюк за 40 секунд зрівняв рахунок – 77:77.

Однак відповісти на наступний влучний триочковий Фрейзера господарі не змогли. Лише зі штрафних Тонченко до мінімуму скоротив відставання за 9 секунд до сирени – 79:80. Однак вирвати перемогу у останній атаці господарям не дозволив захист южненців.

Цикалюк у підсумку став найрезультативнішим гравцем матчу, зробивши вражаючий дабл-дабл: 26 очок, 15 підбирань (10 в атаці), інформує прес-служба ФБУ.

У наступному матчі Миколаїв 31 березня зіграє в Києві проти Динамо, а Хімік того ж дня вдома зіграє проти БІПи.