Чемпіонат України. Кривбас на виїзді здолав Волиньбаскет

Сергей Шемшученко — 27 березня 2016, 20:54

Після поразки у Запоріжжі баскетболісти Кривбасу прибули до Луцька на поєдинок з Волиньбаскетом мобілізованими.

На вдалий кидок Герасимчука гості відреагували триочковим Івшина. Далі у швидкому прориві відзначився Липовцев. Не пройшло і чотирьох хвилин з початку боротьби, як Дроб'язко зафіксував 10-тиочкову перевагу Кривбасу, інформує прес-служба ФБУ.

Волиньбаскет зіштовхнувся з проблемою пошуку мотивації після того, як майже вирішив завдання виходу до плей-оф в переддень звітного матчу в очному протистоянні з Інфізом.

Кривбас, що забезпечив собі друге місце у регулярному чемпіонаті, у цьому плані виглядав більш вмотивованим, а відтак більш професійним. Хоча на останній хвилині чверті Кошовець двчі триочковими зірвав аплодисменти трибун,

Кривбас на другу десятихвилинку вийшов за рахунку 31:20 на свою користь, хоча його перевага сягала і 17 пунктів.

Денис Кошовець не зупинився і у другій чверті. Її він розпочав черговим результативним кидком здалеку і закріпив його влучним двоочковим. Господарі продовжили наздоганяти втікачів, на що Плеханов відреагував тайм-аутом для Кривбасу за рахунку 37:28 на користь своєї команди.

Але після цього Герасимчук скоротив відставання ще на три очки. 31:37. Своєчасно для гостей з-за дуги вдалий кидок здійснив Забірченко. Гості знову "прокинулися", і коли Щепкін за 2,5 хвилини до звершеня першої половини триочковим довів перевагу своєї команди до 16 пунктів, Дмитро Чайковський взяв тайм-аут. На перерву команди пішли за рахунку 51:36 на користь Кривбасу.

Світлина ФБУ

У третій чверті Кривбас не форсував подій і зосередився на утриманні суперника на комфортній очковій відстані. З цим завданням він впорався не зовсім вдало. На заспокоєність гостей лучани відповіли результативними атаками.

Ближче до завершення чверті Федчук зі штрафних скоротив відставання до шести очок, а невдовзі Герасимчук триочковим інтригу не просто повернув, а посилив. 54:57. Третю чверть Волиньбаскет-WOG виграв з рахунком 18:6.

На почату заключної десятихвилинки Бояркін не забив середній, а Тимощук у проході зкоротив відставання до мінімуму. Пригальмував успішну для господарів ходу триочковим Івшин. Натомість Рудаков і Тимощук у цьому компоненті проявили недбалість. Більше криворіжці суперника до себе так близько не підпускали. У підсумку 73:62 на корись Кривбасу.

Найрезультативнішим у складі Волиньбаскету-WOG став Олег Рудаков (16 очок), на рахунку криворізця Максима Івшина - 19 набраних пунктів.

Команди завершили свої виступи у регулярному чемпіонаті. Кривбас фінішує як мінімум другим. Він хоч і лідер зараз, але у Хіміка ще три гри у запасі, а лучани попри поразку мають високі шанси стати учасниками плей-оф.

Якщо Інфіз виграє три матчі, що йому лишилося зіграти, тоді він посуне підопічних Дмитра Чайковського з восьмої сходинки.