ЧЄ-2016. Жіноча "молодіжка" перемогла Угорщину і тепер боротиметься за 9-те місце

Сергей Шемшученко — 11 липня 2016, 18:51

Жіноча молодіжна збірна України вирвала перемогу в команди Угорщини в матчі першого етапу чемпіонату Європи в дивізіоні B – 48:47.

Поєдинок почався за схожим сценарієм з попереднім матчем, повідомляє прес-служба ФБУ.

Суперниці заволоділи ініціативою, забезпечивши 9 очок переваги.

Однак у другій чверті нашим дівчатам вдалося вирівняти гру. А після перерви українки проявили характер, наздогнавши угорок.

У вирішальній чверті збірна Угорщини спробувала вирвати перемогу.

За хвилину до кінця гри наші відставали з мінімальним відривом. Переможними стали влучні штрафні Ольги Яцковець.

Вона ж з дабл-дабл стала найкращою в складі збірної України – 18 очок, 12 підбирань.

Нагадаємо, у стартовому поєдинку наша команда програла Чехії – 34:78. Напередодні Угорщина перемогла Чехію – 72:57.

Попри вольову перемогу збірна України припиняє боротьбу за медалі.

У групі "А" три команди набрали однакову кількість очок.

Однак, відповідно до турнірної "закрутки", боротьбу за нагороди продовжить Чехія та Угорщина. Українки зосередяться на боротьбі за 9-те місце.

Для цього вони проведуть ще чотири матчі на турнірі.

У наступному матчі збірна України зіграє 13 липня проти третьої команди з групи C, де виступають команди Литви, Ізраїлю та Великобританії.