Кравцов і Пустозвонов привели свої команди до перемог. Інші результати українців

Сергей Шемшученко — 12 грудня 2016, 12:36

Центровий збірної України В'ячеслав Кравцов допоміг Валенсії здобути восьму перемогу у регулярному чемпіонаті Іспанії.

У виїзному поєдинку проти Унікахи українець, вийшовши у старті, відіграв 23 хвилини, набрав 10 очок (4/6 двоочкових, 2/2 штрафних), зробив 8 підбирань (2 в атаці) при 4 фолах.

Після 11 матчів "регулярки" у Лізі ACB Валенсія займає третє місце, маючи в активі 8 перемог, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Обрадойро українського центрового Артема Пустового 12-й тур чемпіонату Іспанії пропускав.

Ще один український бігмен Ігор Зайцев, який на минулому тижні підписав контракт з іспанською Манресою, у матчі проти Фуенлабради в заявку своєї нової команди не потрапив.

Олександр Липовий, який виступає у складі грецької Трікали, не допоміг своїй команді перемогти Короівос у виїзному поєдинку.

Команда українця поступилася з рахунком 76:87, а сам Липовий за 20 хвилин на паркеті записав в актив 9 очок (1/1 двоочкових, 2/4 триочкових), 3 підбирання та 2 передачі при 2 втратах і 4 фолах.

Після 10-ти турів регулярного чемпіонату Трікала займає останнє, 14-те місце у турнірній таблиці, маючи в активі лише 2 пеермоги.

Український свінгмен французького Монако Сергій Гладир в виїздом поєдинку проти Діжона відіграв 21 хвилину. Команда українця виграла з рахунком 84:58, а українець за відведений ігровий час відзначився 6 очками (2/4 триочкових), 3 підбираннями, 2 перехопленнями та 2 передачами при 3 втратах і 1 фолi.

Результативний поєдинок за Клуж провів форвард Максим Пустозвонов. У домашньому поєдинку проти Тімішоари (98:81) українець відіграв 25 хвилин, набрав 19 очок (6/8 двуочкових, 2/3 триочкових, 1/1 штрафних), зібрав 4 підбирання (2 в атаці) при 1 втраті і 2 фолах.

Богдан Близнюк, який виступає в NCAA у складі команди університету Східного Вашингтона, допоміг своїй команді здобути впевнену виїзну перемогу у матчі з командою Грейт Фоллс (103:76).

Українець за 28 хвилин записав в актив 18 очок (6/7 двоочкових, 0/2 триочкових, 6/6 штрафних), 3 підбирання, 4 передачі та 1 перехоплення при 1 втраті.