Гладир і Липовий допомагають своїм командам перемогти. Інші результати українців

Сергей Шемшученко — 30 січня 2017, 14:18

Минулого тижня відбулися матчі чемпіонатів країн Європи з баскетболу, де грали й українці, передає сайт Федерації баскетболу України.

У стартовій п'ятірці Обрадойро вийшов центровий збірної України Артем Пустовий, який відіграв 19 хвилин у виїзному матчі проти Естудіантеса (73:81). Українець набрав 7 очок (3/3 двоочкових, 1/2 триочкових), зробив 2 підбирання, 2 передачі, 1 перехоплення й 1 блок-шот при 3 фолах і 3 втратах.

Ще один бігмен української збірної В'ячеслав Кравцов отримав 5 хвилин ігрового часу у матчі 19-го туру регулярного чемпіонату Іспанії, у якому його Валенсія на домашньому паркеті грала проти Гран Канарії. Команда українця перемогла з рахунком 86:81, а сам Кравцов встиг відзначитися лише 2 очками (1/1 двоочкових) і 1 підбиранням у захисті.

Манреса, у складі якої виступає Ігор Зайцев, зазнала чергової поразки, поступившись вдома Мурсії (63:73). Українець за 9 хвилин набрав 2 очки, зробив 3 підбирання та 2 блок-шота при 1 втраті.

Український свінгмен французького Монако Сергій Гладир допоміг своїй команді здобути виїзну перемогу у матчі чемпіонату Франції з Ліможем (77:69). Українець відіграв 18 хвилин, набрав 15 очок (1/2 двоочкових, 4/8 триочкових, 1/2 штрафних), зробив 1 підбирання й 1 перехоплення при 4 фолах і 1 втраті.

Черговий вдалий матч за грецьку Трікалу провів український свінгмен Олександр Липовий. Українець допоміг своїй команді на виїзді перемогти Аполлон (73:68), за 31 хвилину на паркеті відзначившись 14 очками, 7 підбираннями, 2 передачами та 2 перехопленнями при 3 фолах і 3 втратах.

Олександр Липовий

Форвард збірної України Максим Корнієнко отримав найбільшу кількість ігрового часу у складі Лукойл Академіка у виїзному матчі чемпіонату Болгарії проти Бероє (87:80). Відігравши 35 хвилин, Корнієнко оформив дабл-дабл - 15 очок, 10 підбирань, зробив 2 передачі та 4 блок-шота при 2 втратах і 4 фолах.

Єнісєй українського розігруючого Дениса Лукашов здобув несподівану перемогу у лізі ВТБ над УНІКСом (75:66), а сам баскетболіст, вийшовши з лави, відіграв 12 хвилин, набрав 5 очок і заробив 3 персональних зауваження.

Лідер чемпіонату Польщі і за сумісництвом команда українського бігмена Максима Сандула Торунь несподівано зазнала великої виїзної поразки у матчі зі Сталлю (63:80). Українець відіграв лише 5 хвилин, за які зробив 3 підбирання при 2 фолах і 1 втраті.

Туров українського форварда Дениса Яковлєва у 16-му турі чемпіонату Польщі переміг. Команда українця вдома здолала Сіарку (97:71), а сам українець за 25 хвилин записав в актив 11 очок, 2 передачі та 1 перехоплення при 2 фолах і 1 втраті.