Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   Мобільна версія  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Баскетбол
12.03.2017  17:08

Матч зірок Суперліги. Команда Північного Сходу виграла у збірної Південного Заходу

Команди почали матч 8 данками поспіль, зарядивши публіку на ефектний поєдинок. У досить рівному матчі, атаки у якому рідко тривали більше 15 секунд, команда Північного Сходу вийшла вперед лише під завісу першої десятихвилинки.

У другій чверті зіркові колективи трохи зменшили швидкості, що не позначилося на результативності. За першу половину суперники на двох настріляли 146 очок. А на велику перерву за 8-очкової переваги пішла "північна" команда, яка отримала гандикап завдяки трьом поспіль дальнім влучанням у виконаннi снайпера Політехніка Романа Козлова.

У третій чверті гра йшла за сценарієм першої половини матчу. При цьому суперники влаштували міні-конкурс триочкових, у якому невеличка перевага була за Заходом, який намагався наздогнати східну команду по ходу всієї чверті, інформує сайт ФБУ.

Південний Захід не бажав завчасно капітулювати без боротьби. Онуфрієв почав заключну чверть дальнім влучанням. А після результативної відповіді Загреби він же реалізував ще один триочковий. Після двох поспіль данків Конєва різниця скоротилася до двох очок.

За три хвилини четвертої чверті рахунок зрівнявся. Північний Схід зусиллями Тимофеєнка та Загреби намагався повернути перевагу. Та суперник не відпускав більше, ніж на 5 очок, одразу скорочуючи різницю. А заключні секунди зустрічі стали шоу Сергія Загреби. Саме його заключні данки стали переможною розв’язкою для Північного Сходу.

Загреба став найрезультативнішим у цьому поєдинку в складі двох команд. Цілком закономірно саме він став MVP Матчу зірок.

"Матч усіх зірок Суперліги"-2017 з баскетболу

Дніпро

12 березня

Північний Схід - Південний Захід  141:133 (35:36, 42:33, 40:38, 24:26)

Північний Схід: Загреба (29 + 15 підбирань), Глєбов (16 + 5 передач), Тимофеєнко (13 + 6 передач + 5 підбирань), Козлов (13), Анісімов (12 + 5 підбирань), Стефенс (12), Дугат (10)

Південний Захід: Конєв (23), Фандербурк (16 + 5 підбирань), Сміт (15 + 5 передач), Кальніченко (13 + 5 підбирань), Кушніров (13), Кольченко (12), Петров (12), Онуфрієв (11 + 6 підбирань)

Світлина ФБУ
Читай також
 

©2000-2018, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: info@champion.com.ua
  
  
facebook.com
Тисніть Вподобайку та
читайте Champion.com.ua в Facebook