Супер-матч Фесенка, результативний Пустозвонов. Результати українців за кордоном

Сергей Шемшученко — 27 березня 2017, 15:42

Результативна гра українського центрового Кирила Фесенка не врятувала від поразки Авелліно у матчі чемпіонату Італії проти Бріндізі. Команда капітана збірної України несподівано поступилася з рахунком 74:94.

Фесенко, вийшовши в старті, за 29 хвилин записав до активу 28 очок, 9 підбирань та 1 блок-шот, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України

Український свінгмен французького Монако Сергій Гладир допоміг своєму клубу здобути чергову перемогу у чемпіонаті Франції. У виїзному матчі проти Тулона команда українця перемогла з рахунком 80:71, а Гладир за 22 хвилини записав до активу 10 очок та 1 підбирання при 1 втраті і 4 фолах.

Український захисник Трікали Олександр Липовий допоміг своїй команді перемогти у матчі чемпіонату Греції Короівос - 72:55. За 21 хвилину на паркеті українець відзначився 9 очками, 2 підбираннями й 1 передачею при 2 фолах.

Український форвард румунського Клужа Максим Пустозвонов провів результативний виїзний матч проти Пітешті, який його команда виграла з рахунком 89:73. За 26 хвилин на паркеті українець записав до активу 19 очок і 2 підбирання при 4 фолах.

Виїзну перемогу у матчі Ліги ВТБ добув Єнісєй українського розігруючого Дениса Лукашова. Команда захисника збірної України перемогла білоруський Цмокі-Мінськ (86:78), а Лукашов за 10 хвилин з лавки відзначився 10 очками й 1 передачею при 2 фолах і 2 втратах.

Виїзної поразки у чемпіонаті Болгарії зазнав Лукойл Академік українського форварда Максима Корнієнка. Команда українця поступилася Ямболу з рахунком 71:80, а гравець української збірної за 24 хвилини на паркеті записав до активу 2 очка, 4 підбирання, 2 передачі й 1 блок-шот при 1 втраті та 2 фолах.

Український центровий польського клубу Торунь Максим Сандул не допоміг своїй команді здобути перемогу у виїзному матчі з Енергією Чарни (79:81). За 17 хвилин на паркеті українець відзначився 5 очками, 2 підбираннями й 1 передачею при 3 фолах.

Ще один український бігмен Ігор Зайцев, який виступає у Польщі у складі Роса Радом, взяв участь у перемозі над Полфармексом - 76:65. Вийшовши з лави, український баскетболіст відзначився 9 очками, 3 підбираннями й 1 перехопленням при 4 фолах та 1 втраті.

Форвард Турова Денис Яковлєв допоміг своїй команді на виїзді перемогти Старт - 68:64. Українець вийшов у старті, відіграв 25 хвилин і набрав 15 очок, зробив 5 підбирань та 1 перехоплення при 2 фолах та 1 втраті.