Жіноча збірна України втратила перемогу у товариському матчі з Латвією

18.05.2017 21:58 1149 0

Жіноча національна збірна України програла у Ризі команді Латвії у першому контрольному поєдинку - 62:68.

У нашій команді поєдинок починали Удоденко, Завідна, Мосс, Ольховик, Дорогобузова, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

України одразу впевнено взялися за справу. Першу чверть українки виграли з перевагою у 7 очок. Другу 10-хвилинку наші дівчата почали також упевнено, утримавши 6 очок переваги до поновлення гри.

Після поновлення гри латвійки спробували перехопити ініціативу. Українки збили атакувальний запал суперниць та продовжили вести свою гру. Відрізок  у 10:0 збільшив різницю до 12 очок. До заключної чверті українки зберегли 11 очок відриву.

Та про перемогу було зарано думати, що і продемонстрували латвійки. Поступово скорочуючи відставання, суперниці змусили українок більше помилятися.

За 4 хвилини до фінальної сирени рахунок вирівнявся - 60:60. Ледь не перший влучний триочковий суперниць вивій їх вперед, а українки все ще не могли зрушити з мертвої точки. У підсумку остання результативна атака українок лише скоротила до 6 очок.

Другий матч суперники зіграють 19 травня у закритому режимі.