Збірна України з баскетболу 3х3 завоювала бронзу чемпіонату Європи. ВІДЕО

09.07.2017 21:54 2222 0

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 перемогла в овертаймі команду Сербії у матчі за бронзові медалі чемпіонату Європи - 20:18.

Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

Лідери світового рейтингу та чинні чемпіони світу відразу взялися розхитувати захист українців.

Однак наші хлопці не дозволяли сербам зайвого. Після трьох стартових хвилин серби мали два очка переваги - 6:4.

Після половини гри чинні чемпіони світу зберігали мінімальну перевагу - 8:7.

За дві хвилини до кінця основного ігрового часу Україна вже мала двоочкову перевагу - 14:12.

Втім, Міятович одразу відіграв її зі штрафних.

На останній хвилинні обмін двоочковими кидками зафіксував рівний рахунок - 18:18. За 11 секунд до сирени рахунок не змінився.

А у другому за день овертаймі Станіслав Тимофеєнко дальнім влучанням приніс Україні перемогу та бронзові медалі чемпіонату Європи.

Тимофеєнко, крім того, увійшов у символічну збірну чемпіонату Європи з баскетболу 3х3.

Спочатку його баззер-бітер допоміг Україні здолати Іспанію в овертаймі чвертьфіналу, а потім влучання Станіслава також в овертаймі матчу за третє місце проти Сербії принесло нашій команді медалі.

У символічну збірну чемпіонату також ввійшли словенець Симон Фінзгар та MVP чемпіонату з Латвії Науріс Мієзіс.

Ще одним українським тріумфатором у Амстердамі став Вадим Miller Піддубченко, який переміг у конкурсі данків.