Перший в історії України Суперкубок з пляжного футболу здобув Артур М'юзік

25.05.2017 17:06 926 0

У Києві завершився перший турнір сезону з пляжного футболу - Суперкубок України 2017, перемогу у якому здобув київський клуб Артур М'юзік.

У фіналі команди продемонстрували класну боротьбу та не відпускали один одного на відстань більше, ніж один гол.

"Гойдалки" тривали до середини третього періоду, коли перевага Артур М'юзік зрослав до +2, а рахунок став 6:4 на користь "музикантів".

Однак, команда Андрія Євдокимова знайшла сили наздогнати суперника, і за три хвилини до закінчення основного часу матчу рахунок зрівнявся - 6:6.

Футболісти Артур М'юзік ввели м'яч у гру з центра поля, а Іван Глуцький гарматним пострілом забив переможний гол.

Футболісти Євроформату намагалися врятувати гру, але у рамці бездоганно діяв Віталій Сидоренко, який заслужено отримав приз "Найкращий воротар турніру".

Суперкубок України-2017 з пляжного футболу

Фінал

Київ

Євроформат (Київ) - Артур М'юзік (Київ) 6:7

Голи: Д. Войтенко, 4,16; О. Будзько, 7,33; Я. Заворотний, 24; М. Назаренко, 31 - І. Глуцький, 21,26,33; О.Зборовський, 3,24; В. Бокач, 30; О. Семенов, 31

Олег Зборовський отримав приз "MVP Суперкубку України 2017", інформує beachsoccer.kiev.ua.