Кубок світу. Семенов стає "бронзовим" призером в індивідуальній гонці

20.01.2017 16:47 4207 0

Другий день етапу Кубку світу-2016/17 з біатлону в Антгольці/Антерсельві подарував привід для радості українським уболівальникам - Сергій Семенов показав третій підсумковий результат в індивідуальній гонці!

А міг український біатлоніст її і виграти...

Семенов почав гонку досить вдало, програвши на першому колі Мартену Фуркаду ходом лише 18 секунд. А от вдала стрільба відразу ж підтягнула Сергія у вісімку лідерів.

Непогано 28-річний українець пройшов і друге коло. Водночас, всі закриті мішені зробили з нього одного з фаворитів гонки. Після половини дистанції Семенов програвав лише Антону Шипуліну та Кантену Фійону Майє. Фуркад дещо опустився на той момент, адже мав один промах.

Якщо подивитися підсумкові дані, то саме Сергій є лідером цієї індивідуальної гонки після третього вогневого рубежу. 15 з 15-ти, і +15 секунд переваги перед найближчими переслідувачами.

Камери уважно слідкували за українським біатлоністом під час четвертої стрільби. Сергій влучно поцілив у перші чотири мішені, але під час останнього вистрілу щось у нього, на жаль, не склалося... +1 хвилина до часу, і тепер залишалося надіятися, що й інші лідери також промахнуться.

Проте цього не сталося. І Фуркад, і потім Шипулін були точними. А це означало, що шансів на перемогу після цього злощасного останнього вистрілу не залишалося. Тепер потрібно було увімкнути всі сили та зосередитися на боротьбі за третє місце - місце на п'єдесталі.

І цю боротьбу Семенов виграв у самого Уле-Ейнара Бйорндалена, не тільки втримавши перевагу, а і вигравши кілька секунд у легендарного норвежця на останньому колі. Сімону Шемппу з двома промахами було далеко до Сергія.

Третє місце Семенова у цій індивідуальній гонці - це лише другий подім для українських біатлоністів у нинішньому сезоні. Раніше жіноча естафетна команда також стала третьою у Поклюці.

Також цей день собі в актив може записати і Володимир Семаков, який з одним промахом фінішував 16-м. Артем Прима й Олександр Жирний опинилися поза очковою зоною - у п'ятому десятку.

А от для Дмитра Підручного цей старт став чи не найгіршим у кар'єрі... Сім додаткових хвилин, і місце у дев'ятому десятку. Абсолютний провал Дмитра. І тепер є побоювання перед естафетною гонкою.