Хроніка та онлайн чоловічого спринту в Пхенчхані

11.02.2018 11:32 3328 0

11-го лютого на ОІ-2018 в Пхенчхані спринтерською гонкою розпочала свої виступи чоловіча команда України з біатлону.

Україну представляли чотири біатлоністи: Дмитро Підручний (11), Артем Прима (35), Сергій Семенов (65) та Володимир Сємаков (78).

Початок гонки - 13:15 за київським часом.

Чемпіон провів для своїх читачів текстову онлайн-трансляцію спринту.

- Добрий день! Вже зовсім скоро гонка розпоченться!

- Поїхали! Гонка розпочалася! Першим стартував Тімофєй Лапшин!

- Тімофєй Лапшин прийшов на другу стрільбу і завершив її з одним промахом

- Йоганнес Бьо припустився трьох!!! промахів! Фуркад має радіти такій новині)

- А в лідери після першого вогневого рубежу зараз вибився Мартін Отченаш зі Словаччини

- Шемпп після другої стрільби йде другим, наступаючи на п'яти Лапшину

- Артем Прима наш вийшов на старт, на позначці 600 метрів він програє 11 секунд норвежцю Бьо

- Підручний прийшов на другий вогневий рубіж!! Молодець! 10 з 10 у нього!!!

- Мартен Фуркад! Три промахи!!!

- Пайффер  на фініш прийшов, швидкість у кінцівці підняв, тому виграв 8 секунд у Ебергарда