Кубок світу. Гвіздон перемогла у спринті, Віта Семеренко та Джима - у 20-ці

Сергей Шемшученко — 9 березня 2013, 19:00

У спринтерській гонці у жінок свою другу перемогу у кар'єрі (через шість років після першої) здобула польська біатлоністка Магдалена Гвіздон.

Як пише офіційний сайт ФБУ, 33-річна спортсменка у цьому сезоні серйозно поліпшила свої швидкісні показники, і нарешті зуміла поєднати їх з ідеальною стрільбою.

Головна інтрига гонки полягала у протистоянні Тури Бергер і Дар'ї Домрачавої, але у підсумку навіть місце на подіумі знайшлося лише однієї з них - Тура трохи випередила білоруску. Але таки стало ясно, що ні їй, ні норвежці перемогти не судилося: Анастасія Кузьміна блискуче проявила себе, випередивши і Туру, і Дашу.

Після фінішу білоруски Настю вже всі почали вітати з перемогою, але справжнім джокером гонки стала Гвіздон. Після другої чистої стрільби вона пішла на дистанцію із майже півхвилинною перевагою над Кузьміної. І хоча до фінішу Магдалена почала помітно зменшувати, все ж 10-секундна перевага залишилася за нею.

Чотири українські спортсменки фінішували з 16 по 25 місце. Кращою стала Віта Семеренко, а кращу швидкість на дистанції розвинула Марія Панфілова.

Не змогла закінчити гонку капітан команди Олена Підгрушна. На двох рубежах вона допустила три помилки, і зважаючи на відсутність перспектив на високий результат, тренери ухвалили рішення поберегти спортсменку.