Кубок Світу. У гонці переслідування переміг Свендсен, Підручний показав 31-й час

Сергей Шемшученко — 4 січня 2014, 14:44

Результати українців у сьогоднішній гонці переслідування залишили суперечливі враження.

Кращим серед наших біатлоністів став Дмитро Підручний, який зайняв найбільш високе підсумкове місце (31-е), показав кращу швидкість в нашій команді (24-й) і кращу швидкість стрільби (29-й час).

Андрій Дериземля став автором найбільш вражаючого прогресу в персьюті (з 50-го місця на 34-е), а Сергій Седнєв став найбільш точним в нашій збірній. Допустивши один промах, Сергій замкнув очкову зону.

З одного боку, двоє наших лідерів після спринту, Артем Прима та Сергій Семенов, допустили по шість промахів кожен і істотно погіршили свої позиції.

Проте, Артем за рахунок непоганої "стійки" добрався до 32 -го місця в гонці і завоював право взяти участь у недільному мас-старті.

Семенов фінішував поза очковою зоною і зараз є третім запасним на останню чоловічу гонку етапу в Оберхофі, пише офіційний сайт Федерації біатлону України.

Щодо переможців, то перше і друге місце знову посіли норвежські біатлоністи Еміль Свендсен та Уле-Айнар Бьорндален, а третім прийшов француз Мартен Фуркад.