Українець Моісеєнко став другим на "Кубку мера Москви" з більярду

25.05.2016 16:27 689 0

У Москві (Росія) вп’яте відбувся більярдний міжнародний турнір "Кубок мера Москви 2016".

Фінішувати у трійці найкращих на другій позиції вдалося переможцю та призеру Кубку світу, віце-чемпіону Кубку Європи Артемові Моісеєнку з Дніпра.

Український більярдист дістався фіналу, обігравши суперників з Росії, Молдови та Киргизстану, інформує сайт Спортивного комітету України.

У "золотому" матчі йому випало сперечатися за перемогу з білорусом Євгенієм Салтовським.

Дві стартові партії закінчилися на користь опонента (2:0), після цього чотири наступні партії українець залишив за собою. Але Салтовський зумів зрівняти рахунок і потім довести справу до перемоги - 7:4.

Зазначається, що крім срібної відзнаки, українець отримав "Приз глядацьких симпатій".

У жіночій частині змагань найближче до нагород була Анастасія Ковальчук з Кременчука. Впевнено подолавши суперниць у чотирьох раундах, вона, як і Артем, не змогла зламати представницю Білорусі, але на стадії чвертьфіналу.